5761. Nincs happy end: előkerült a 2 szökött miskolci kenguru, de csak az egyik élte túl a kalandot
Előkerültek a Miskolci Állatkert és Kultúrparkból megszökött kenguruk; egyikük kedden elpusztult, a másikat szerdán befogták.
Előkerültek a Miskolci Állatkert és Kultúrparkból megszökött kenguruk; egyikük kedden elpusztult, a másikat szerdán befogták.
Mikor kell félfojtó nyakörv, hogyan kell használni a kontroll nyakörvet, és mire jó a hám?
Együtt élni egy kutyával nem csak öröm, de kiváltság és egyben hatalmas felelősség is. A legfontosabb, hogy vigyázzunk az egészségére. Íme a 3 legfontosabb teendő, mellyel megóvhatod szeretett barátod egészségét.
Ha szeretsz futni, sportolni, állj te is rajthoz a kutyáddal szeptember végén, és szerezzetek életre szóló élményeket!
A jelenlegi helyzetben a személyes találkozások is háttérbe szorultak. Ez az állásinterjúk esetében sincs másképp. A legtöbb cég ezt a helyzetet úgy oldotta meg, hogy az interjúkat online tartották meg. Amit azonban nem szabad elfelejteni, hogy az online állásinterjút is komolyan kell venni, és megfelelően kell felkészülni rá. Ehhez adunk most néhány tippet.
kandúr
Elvileg az oltástól nem lehet ilyen- hacsak nem kapta rossz helyre az injekciót. Azonban a nyusziknál is van agyvérzés, ettől lebénulhat a nyuszi. Nekem is volt így féloldalra bénult nyuszim. Mivel ezek a nyuszik ilyenkor nagyobb figyelmere szorulnak, nem tudom, hogy ezt vállalod-e. HIdd el a szeretet és a simogatás gondoskodás is sokat javít a helyzetükön, ha a nyuszi élni akar akkor pláne. Tehát helyre hozható a dolog- de gyógyszeres kezelés nincs rá...
Állatorvost kell hívni, aki vizsgálat után tudja megállapítani a kezelést Lehet, hogy nem tud rendesen kérőzni vagy valami fertőzése is lehet. Vizelés széklet rendben van-e az is kérdés
Lehet csak egy csípés, de mindenképp orvoshoz kellene fordulni, mert a nyusziknál a rovarcsípés is veszélyes lehet...
Kedves gazdi! Látatlanban ezt megmondani sajnos nem lehet. A tej és tejföl nem jó a cicának: az alábbi cikkben megtalálja, hogy mivel és hogyan etesse >> féreghajtásra is szükség lesz, vigyék el a cicust állatorvoshoz.