5886. Különleges kisbárány született a Debreceni Állatkertben
Az itthoni állatkertek közül egyedül Debrecenben élnek wallisi feketeorrú juhok.
Az itthoni állatkertek közül egyedül Debrecenben élnek wallisi feketeorrú juhok.
A konferencia kihangosítók felköthetik a gatyájukat, mert az Anker olyat alkotott, amivel teljesen megreformálhatja a konferenciabeszélgetéseket. Aki vett már részt konferenciabeszélgetésen, az tudja, hogy a legfontosabb, hogy legyen egy szabad konferenciaterem kihangosítással.
Hazánkban nagy népszerűségnek örvend az öntöttvas kandalló. Manapság sokféle típus közül lehet válogatni, a méretet, a teljesítményt és a stílust tekintve egyaránt. A sikere egyértelműen a tartósságának és a gyors felmelegedésnek tudható be. Az utóbbinak köszönhetően nagyon rövid időn belül meg tudja teremteni a kellemes meleget minden otthonban.
Egy menhelyi kutya sokkal érzékenyebb, mint egy kiegyensúlyozott környezetben nevelkedett, így több mindent kell mérlegelned, mielőtt az örökbefogadás mellett döntesz! Mutatjuk, mikre figyelj!
Amennyiben kiegészítő jelleggel szeretnénk modern, felhasználóbarát és költséghatékony fűtési megoldást, akkor az olajradiátor és a hősugárzó egyaránt szóba jöhet lehetséges választásként. De vajon melyikkel járhatunk jobban?
Erre a kérdésre nem tudok válaszolni, mert nem tudom látatlanban, honnan jön a vér? A száj sérüléséből, esetleg daganatból, vagy valahonnan mélyebbrőL?
Ha valóban helytálló a megállapított diagnózis, akkor ezen a problémán elméletileg csak egy (nagy) műtét segíthet, de a műtét sikeressége nem ígérhető meg előre. Műtét nélkül nagyon "macerás" lesz a kutya egész élete, és majdnem biztos, hogy soha nem lesz a kondíciója elfogadható.
Kedves Erika! A fotók alapján szerintem rendbe fog jönni (bár ezt a valóságban is látni kellene, mennyire duzzadt, van-e gennyes folyás stb.), de mindenképpen szükséges lenne helyileg kezelni (pl. bórsavporral, hámosító kenőccsel stb.). Ha 1 hét alatt nincs jelentős javulás, akkor marad a műtét...
Kedves Gazdi! A bőrbetegség neve Licking granuloma (nyalási garnuloma). Nehéz kezeleni, de pl a Kék Lukács kenőcs jó lehet. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc