5886. Különleges kisbárány született a Debreceni Állatkertben
Az itthoni állatkertek közül egyedül Debrecenben élnek wallisi feketeorrú juhok.
Az itthoni állatkertek közül egyedül Debrecenben élnek wallisi feketeorrú juhok.
A konferencia kihangosítók felköthetik a gatyájukat, mert az Anker olyat alkotott, amivel teljesen megreformálhatja a konferenciabeszélgetéseket. Aki vett már részt konferenciabeszélgetésen, az tudja, hogy a legfontosabb, hogy legyen egy szabad konferenciaterem kihangosítással.
Hazánkban nagy népszerűségnek örvend az öntöttvas kandalló. Manapság sokféle típus közül lehet válogatni, a méretet, a teljesítményt és a stílust tekintve egyaránt. A sikere egyértelműen a tartósságának és a gyors felmelegedésnek tudható be. Az utóbbinak köszönhetően nagyon rövid időn belül meg tudja teremteni a kellemes meleget minden otthonban.
Egy menhelyi kutya sokkal érzékenyebb, mint egy kiegyensúlyozott környezetben nevelkedett, így több mindent kell mérlegelned, mielőtt az örökbefogadás mellett döntesz! Mutatjuk, mikre figyelj!
Amennyiben kiegészítő jelleggel szeretnénk modern, felhasználóbarát és költséghatékony fűtési megoldást, akkor az olajradiátor és a hősugárzó egyaránt szóba jöhet lehetséges választásként. De vajon melyikkel járhatunk jobban?
Nem látták jól, hogy egy másik kutya kellett az első kutya mellé, - Ön írta, hogy tökéletes és kigyensúllyozott életet élt korábban Önök mellett. A két kutya rendkívül eltérő előélete alapján előre programozott volt a súrlódás és a konfliktus, amelynek nagyon sok oka van. A kutyaiskolai foglalkozás nem oldja meg ezt a problémát, ezt csak a kutyák eredeti életterében Önök tudják megoldani. A két vagy több kutya közös tartásával kapcsolatos szakmai írásom itt letöltheti >>> http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf
Több oka is lehet, meg kell mutatni állatorvosnak (tályog, daganat, idült sertésorbánc..)
Kedves Viktória! Kellene végezni egy gasztroszkópiás gyomortükrözést a kutyusnál, szűkség esetén szövetminta vétellel egybekötve. Így kiderülhetne mi van a dolog hátterében és hogyan kellene kezelni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! Így látatlanban elég nehéz bármiféle véleményt is írni a tünetek alapján, mindenképp mutassa meg a cicust egy állatorvosnak, aki alaposan megvizsgálja.
Kedves Petra! Elnézését kérem, de a levele sajnos elkerülte a figyelmemet. Az emlődaganat csak sebészileg távolítható el. Szíves figyelmébe ajánlom a CV 247 készítményt (Hungarovet), ill. a Minera cseppeket. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos SanaVet állatorvosi rendelő 1076 Budapest, Garay u. 21. Tel.: 06 1 3211355