5911. Mitől jó egy macskatáp? 5 dolog, amit nézz meg a csomagoláson
Mi alapján válasszunk macskatápot? Honnan lehet tudni, hogy az, amivel etetjük a cicánkat, megfelelő a számára? Segítünk, hogy biztosan jó minőségű táppal etesd a cicádat!
Mi alapján válasszunk macskatápot? Honnan lehet tudni, hogy az, amivel etetjük a cicánkat, megfelelő a számára? Segítünk, hogy biztosan jó minőségű táppal etesd a cicádat!
Miről lehet felismerni az igazán jó macskatápot? Hányszor kell etetni a cicát egy nap, és milyen vitaminokra van szüksége? Mutatjuk, mikre figyelj!
Az az étel, ami nekem jó, az a cicámnak is? Ez távolról sem igaz, sőt, vannak ételek, amik kifejezetten árthatnak a kedvenceinknek!
A jakut lajka egy nagy munkabírású, ősi fajta, amelyet a mai Oroszország Jakut Köztársaság területének sarkvidéki régiójában élő őslakosok tenyésztettek ki.
Kedvenceink esetében az egészség fenntartásához nemcsak a kiváló táplálás fontos, hanem hogy a külvilágban leselkedő „láthatatlan” veszélyektől is megóvjuk házi kedvencünket. A bolhák és kullancsok rendkívül veszélyesek háziállatainkra nézve, hiszen számos betegséget hordoznak. Emellett kiemelten fontos a folyamatos védelem megléte a belső élősködők ellen is.
A kérdés első felét illetően nem sokat tudok mondani. Ha ennyiféle vizsgálat történt, ennyi szakember látta a kutyát, és még mindig nincs eredmény, akkor én így látatlanban mit tehetnék ehhez hozzá? Félek, semmit. Azt tudnám ajánlani, hogy keressenek esetleg egy újabb orvost, aki talán más szemlélettel több ereményre jut. Ami a szőrhiányos foltot illeti, azzal kapcsolatban pedig az a baj, hogy ilyen elváltozások csak alapos személyes vizsgálattal ítélhetők meg, erről így leírás alapján semmit nem lehet kiokoskodni.
Kedves Kérdező! Táplálék allergia mellet -sajnos- sok más ok is kiválthat ilyen tüneteket. Alapos állatorvosi vizsgálatra van szükség a kiderítésére és sok türelemre. Dr. Puskás Gábor
Kedves H. Dávid! Ezek a tünetek több betegség esetén is jelentkezhetnek, ezért mindenképpen állatorvosi vizsgálatra van szükség a pontos kórok felderítéséhez. Üdvözlettel: dr Molnár Eszter
Sürgősen vigye állatorvoshoz, talán még fel lehet állítani Üdv
Kedves Gazdi! Mivel visszatérő a kopaszodás és kezelés nélkül spontán rendeződik, a szőrhiány én hormonális problémára gondolok. Nem derült ki számomra, hogy a görénye ivaros vagy ivartalan. Mindenképpen orvosi vizsgálatot javaslok.