606. Lazaccal fizetik a számlát Kamcsatkában
Az orvhalászat megállítását nemcsak a korrupció akadályozza, hanem leginkább az a tény, hogy az illegális halászat jelenti a Kamcsatkán élők szinte egyetlen megélhetési forrását.
Az orvhalászat megállítását nemcsak a korrupció akadályozza, hanem leginkább az a tény, hogy az illegális halászat jelenti a Kamcsatkán élők szinte egyetlen megélhetési forrását.
A kutyusok immunrendszere nincs felkészülve a nagyvárosokban felerősödött fertőzőképességű vírusokra, baktériumokra, azért szükséges rendszeres oltásuk.
Az abesszin tengerimalac szőrzetében általában 8 forgó (rozetta) található, melyek egy pontból indulnak ki. Abesszín malacot csak tenyésztőtől vásárolhatunk. Ha a malacka nem felel meg a sztenderdnek, akkor szapoírtóval állunk szemben, onnan inkább NE vásároljunk.
Adója 1%-ával segítsen, hogy kincshez méltó életet élhessen!
Mielőtt belefognánk, először döntsük el, milyen elképzeléseink vannak a strucc tartását, tenyésztését illetőleg.
Ez a kutya kezdeti dominancia megnyilvánulása amelyet fokozhat a láncon tartás okozta stressz. A láncon tartott kutyák nevelésével nem foglalkozom mert az általam képviselt nevelési elmélet és gyakorlat csak a fajnak megfelelő tartási körülmények között tartott kutyákra vonatkozik. Az állatvédelmi jogszabályok határeseteinek vagy be nem tartásának problémája esetén nem várható el a kutyától, hogy ne fejezze ki valamilyen viselkedési formában tiltakozását.
Ilyen tünetek alapján sokféle lehetőség is szóba jöhet, mindenképpen állatorvoshoz kell vinni a kutyát! Enélkül semmi érdemlegeset nem lehet mondani.
A szivacsszűrő jó neki és fel lehet tölteni az akváriumát, Ha sűrű magas növényzet van benne a tetejére fel tud ülni pihenőzni. A szivárgást szilóval (pl. FBS) meg lehet szüntetni csak legyen a felület száraz és zsírtalan.
Kedves Győző! Igazán sajnálom ami a cicával történt. Sajnos korrekt választ a kérdéseire nem tudok adni. A halál okának megállapítására nem a találgatás, hanem a kórbonctani és esetleg kórszövettani vizsgálat adhatott (volna) választ.
Fontosnak tartanám, hogy röntgen-felvétellel lokalizáljuk a probléma forrását. Ettől függ ugyanis, hogy van-e további kezelési lehetőség, vagy mindent kiaknázott a Kolléga. Amennyiben túlsúlyos a kutyus, a fogyasztása elengedhetetlen.