6211. Új kádat szeretnél? Mutatjuk, miért legyen ajtaja! (x)
Éppen most tervezed, hogy hogyan és miként újítsd fel a fürdőszobádat? Netalán abban a fárasztó, ugyanakkor izgalmas élményben van részed, hogy most építkezel?
Éppen most tervezed, hogy hogyan és miként újítsd fel a fürdőszobádat? Netalán abban a fárasztó, ugyanakkor izgalmas élményben van részed, hogy most építkezel?
A sneaker cipő minimum duplán jó választás. Hogy miért? Azért, mert az élet több színterén is helytállhat. Egyrészt, mint edzőcipő kiváló kísérő és edzőtárs. Másrészt stílusos megjelenésének hála akár munkába menet is nagyszerű talp alá valóként szolgálhat.
Ön is az a típus, aki mindig előre eltervezi a heti vásárlását, és bevásárlólista nélkül ki sem lép a lakásból? Ha eddig ezt nem tette, itt az ideje elkezdeni. Tervezéssel és listaírással ugyanis rengeteget spórolhat - nemcsak időt, hanem pénzt is. Szánjon rá egy fél órát a vásárlás előtt, és írja össze azoknak a termékeknek a listáját, amelyekre a következő héten szüksége lesz a háztartásban. Ehhez nyújtanak segítséget az akciós újságok, amelyeket megtalál a Kaufino.hu portálon.
A Gebo cső bármikor nagyon hasznos megoldást jelenthet, ha a víz- és szolár rendszerek telepítése jön szóba. Ipari körülmények között, értelemszerűen szinte semmit nem lehet tervezni vagy kiépíteni a kellőképpen ellenálló és tartós alkatrészek nélkül, a Gebo cső azonban egy háztartási, otthoni vízrendszerekben is alkalmazható minőségi megoldást kínál, ha például kazánokat vagy villanybojlereket szeretnénk bekötni. Nézzük is meg röviden a legfontosabb tudnivalókat a témával kapcsolatban!
Ma már laptop és laptop között is hatalmas különbség van, hiszen nem mindegyik típust használjuk ugyanarra a dologra. Akadnak, akik munkához szereznek be egyet, de vannak olyanok is, akik csak játszanak vagy filmet néznek rajta.
Kedves Andru! A nyuszik vizelete két dolog miatt lehet narancssárga. Vagy kevesebb vizet kapott, ivott és kicsit sűrűbb lett a vizelet. Ez forgácson ilyen érzetet kelt. vagy ha a tápban volt sárgarépa. Esetleg kapott a nyuszi. Ha nem szokott hozzá, vagy sokat evett ettől is lehet ilyen színű. Semmi gond nincs ezzel:) Azonban ha véres és nem narancssárga- a vért nem lehet összekeverni- akkor rögtön orvos... Remélem azóta már szépen pisil a nyuszi... Szép Estét Gabi
A leírt visszafogottság és lelassulás legvalószínűbb okának a leírtak alapján én is az álvemhességet tudnám gyanítani. (Főleg akkor, ha 2 hónapon belül volt a legutolsó tüzelése.) De emellett akár bármi más baja is lehet, de ezt így sajnos nem lehet véleényezni. Ha nem javul 1-2 nap után sem, akkor további vizsgálására lenne szükség, de az Önök helyében inkább elvinném egy olyan rendelőbe ahol alaposan ki tudják vizsgálni.
Bár a fotók minősége némi kívánnivalót hagy maga után, úgy tűnik jóindulatú (nem valódi) daganatos megbetegedésről (epulis) van szó. Érdemes mielőbb eltávolíttatni.
Kedves Bíborka, A leírt változatos a takarmányozás valóban változatos ennek ellenére nem megfelelő egy teknős számára.. kevésbé változatos ámde megfelelő takarmánnyal nem jutottak volna el erre a szintre.. Érdemes lenne felkeresni egy hüllőkkel foglalkozó állatorvost és kezelni az állatot... Üdvözlettel -Éva
Üdvözlöm, valószínűleg az esélyein nagyot dobna, ha látná egy állatorvos, diagnosztizálná és kezelni kezdené...... diagnózis nélkül nehéz kórjóslatot mondani... Üdv-Éva