6456. Aligátor kopogtatott be egy floridai férfi házába, majd meg is harapta
Aligátor "kopogtatott" be egy floridai férfi házába, akit az ajtónyitást követően meg is harapott - írta vasárnap a The Guardian című brit napilap.
Aligátor "kopogtatott" be egy floridai férfi házába, akit az ajtónyitást követően meg is harapott - írta vasárnap a The Guardian című brit napilap.
Az éjszakai életmódot folytató, védett keleti sün előszeretettel választja telelő, majd nappali búvóhelyül a kertekben, parkokban felhalmozott lomb- és rőzserakásokat. A nőstények itt is ellenek, ezért az óvatlanul végzett kertrendezés könnyen teljes családok pusztulását is okozhatja - olvasható a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) közleményében.
Az online fogadások világában a Bet365 az egyik legjobb elérhető platform. Ennek több oka is van, és ebben a cikkben megvizsgálunk néhány olyan kulcsfontosságú funkciót, amelyek a Bet365-öt a sportfogadás és a kaszinó szerelmeseinek legjobb platformjává teszik.
A kannabidiol vagy a CBD használata az utóbbi időben igazi őrületté nőtte ki magát, a legtöbb kereskedő és márka pedig alig várja, hogy hasznot húzzon ebből a fellendülésből. Egyesek a termékeiket különféle esszenciákkal kezdték átitatni, míg mások más kannabinoidok, például CBN és CBG keverésén dolgoztak, valamint liposzómákat és nanoemulziót is belecsempésztek a gyártási folyamatba, hogy fokozzák az olaj hatását.
A lakosság is segítheti a vízóraaknák, pincék fogságába került békák, elsősorban a varangyok mentését. Mutatjuk hogyan!
Persze, hogy ehetnek, sőt nagyon fognak érte szeretni.:) Arra figyelj, hogy olyan füvet szedj, ami tiszta helyről származik, tehát nincs benne esetleg kutya ürülék stb. És persze az is fontos hogy a nyulak számára jó növényeket szedj.:) Nem kell nagyon kiszárítani- persze akár széna állagúra is száríthatod- de a lényeg, hogy ne tocsogjon a nedvességtől. Utána már mehet is nekik.:)
Tessék?!!! Azonnal másik állatorvost keresni és elvinni hozzá Üdv
Sajnos az elmondása alapján kutyájuknak sürgős állatorvosi segítségre van szüksége. Az tartós hányás, hasmenés, bágyadtság valószínűleg nem írható egy egyszerű gyomorrontás számlájára, és akár súlyos betegségek is szóba jöhetnek (pl: bélelzáródás, hasnyálmirigy gyulladás, veseelégtelenség, stb). Mindenképp vigyék állatorvoshoz!
A rövidszőrű fajtáknak minimum fűtött kutyaházra van szükségük, vagy legalább egy fedett melléképületben, pl. garázsban elhelyezett kutyaházra.
Kedves Veronika, a szaruhártya sérülése mindig súlyos beszámítás alá esik, mert a mélyre terjedőek a szaruhártya perforációját okozhatják ez pedig a látás elvesztését erdményezi. Ez idejében adott szakszerű kezeléssel megelőzhető de utólag már nem gyógyítható.Éppen ezért azt ajánlom hogy ne kísérletezgessen hanem minél előbb keressen fel egy szakembert.