7151. Hogyan szoktassuk le a kölyökkutyát a harapdálásról?
Ha borsónyi fogacskák harapdálnak, a játék élvezete hamar fájdalmassá válhat. Ezekkel a szakértői tippekkel könnyedén taníthatod meg kölyökkutyádat a harapás szabályozására.
Ha borsónyi fogacskák harapdálnak, a játék élvezete hamar fájdalmassá válhat. Ezekkel a szakértői tippekkel könnyedén taníthatod meg kölyökkutyádat a harapás szabályozására.
Egy végtelen energiájú kutya fárasztása igazi kihívás, de a megfelelő pihenés, a célzott mozgás és a játékos feladatok segítségével könnyen kordában tarthatod a lendületét.
Az új otthonban időre és türelemre van szüksége. Néhány jól bevált lépéssel könnyebb lesz kialakítani a napi rutint. Így nyugodt és boldog lesz az új családban.
Fedezd fel, hogyan tapasztalják a világot orrukkal, fülükkel és szívükkel. Érzékeik és gondolkodásuk révén olyan valóságot élnek meg, amit érdemes megismerned.
Egy friss magyar kutatás szerint a kutyák nemcsak parancsszavakat ismernek fel, hanem konkrét tárgyneveket is összekapcsolnak a szóval. Ez új bizonyíték arra, hogy négylábú barátaink mélyebb nyelvi megértéssel bírnak.
1. A hörgés lehetséges oka lehet egy torokgyulladás miatt megszaporodott mennyiségű torokváladék.De ez persze csak feltételezés, a biztos kórisme miatt javaslom keresse fel állatorvosát. 2.Lehet. Akkor viszont a növény eltávolítása után ennek meg kell szűnnie.
Ez a szituáció, amikor nem tudok további okosságokat mondani, csak magamban hangosan gondolkozni! Egy lőtt sérülés esetén szerintem alapvető fontosságú, és mindenképpen szükséges a test (de legalább is a bemeneti kapu környékének) röntgen vizsgálata annak kiderítésére, hogy van-e bennemaradt golyó (sörét), ha igen, akkor az hol van, okozhat-e belső sérüléseket, stb. Ezt csak "megnézéssel" vagy "ránézéssel" biztosan nem lehet eldönteni. A hányásnak, ill. a véres hányásnak persze sok más oka is lehet, köztük sok olyan is, amelyeknek tényleg semmi köze nincs a lőtt sérüléshez. Ezt kimondani azonban csak akkor lehet, ha valóban bebizonyításra kerül, hogy a meglövésének nincs köze a mostani tünetekhez. Utána lehet alaposan kivizsgálni a beteget (vérvétel, vizeletvizsgálat, ultrahangos vizsgálat, egyebek).
Nem valószínű, hogy ilyen kis mennyiség gondot okozon.
Vigye el állatorvoshoz a cicát. Meg kell nézni, nincs-e külső élősködőre, esetleg gombás fertőzöttségre utaló jel. Ha ezek kizárhatók, sokféle bőrtápláló vitaminkészítmény kapható,melyek közül orvosi segítséggel könnyebben választhat.
Üdv, Amennyiben alaposan le vannak mosva a kagylók bekerülhetnek a vízbe. Nem jelentenek igazán veszélyt semmilyen szempontból a teknősökre... Üdv-Éva