7181. 10 könyv, amiben állatok a főszereplők
Összegyűjtöttünk 10 különféle stílusú és műfajú könyvet, amelyekben állatok a főszereplők – van köztük klasszikus, modern regény, ifjúsági irodalom és allegória is. Te olvastad már őket?
Összegyűjtöttünk 10 különféle stílusú és műfajú könyvet, amelyekben állatok a főszereplők – van köztük klasszikus, modern regény, ifjúsági irodalom és allegória is. Te olvastad már őket?
Te tudod milyen állat a nyaktekercs és mit kell róla tudni? Ha nem, akkor olvasd el cikkünket!
A C-vitamin fontosságát manapság már aligha kell taglalni. De vajon tényleg tudjuk, hogyan lehet a legtöbbet kihozni ebből az esszenciális tápanyagból?
A sziámi macskához illő név lehet elegáns, különleges vagy akár játékos is, hiszen ezek a macskák kifinomult megjelenésűek, intelligensek és sokszor nagyon beszédesek.
Magyarországon 2025-ben az állatok tartására vonatkozó jogszabályok szigorúan szabályozzák, hogy mely fajok tartása engedélyköteles. Mutatjuk melyek ezek!
Az agapornis párok híresek összetartásukról, de ha tartósan elszakadnak egymástól, akár már néhány hét után is elfogadnak új párt.
Ebből csak úgy található kiút, hogy szisztematikus következetességgel teljesen az alapoktól újra elkezdi szakszerűen nevelni a jelenlegi elvárások, követelmények, életritmus szerint a cicust. Első körben azt javaslom, hogy szerezzen be egy jó szakkönyvet és az alapján formálja át a macska viselkedését, szokásrendjét. de néhány lehetőség, ami segíthet: • még egy alomtálca a lakás másik pontjára • rajtakapáskor erős hanggal vagy vízspricceléssel megzavarni
Valószínüleg NEM ivartalanított állatról van szó. Ez első hallásra emlődaganatnak tűnik, ami nem fog javulni műtét nélkül. Addig lehet kezelni bármilyen fertőtlenítő szerrel. Üdv
Kedves Zsuzsa! Lehet,hogy mindkét probléma fenn áll. Az enteritis és a bör megbetegedése. A tartós kínzó vakarózásnak több oka lehet,érdemes lenne börgyógyászati szakrendelést felkeresni, ahol börkaparék minta vétellel felállítható a diagnózis. Hasmenés kezelésére kövesse állatorvosa utasításait, csontot Ilyen korú kutyusnak már sose adjon. Dr.Puskás Gábor
Kedves Eszter! Remélhetőleg a hazatérés megoldja a problémákat, ugyanis stressz és környezet változás okozhatja a leírt tüneteket. dr. Puskás Gábor