7191. Tavaszi lábbelik és az új divathullám
Ahogy megérkezik a melegebb idő, mindenki számára elérkezik a pillanat, hogy felfrissítse ruhatárát és sétára induljon a napsütésben. Te hogyan választasz cipőt ilyen alkalmakkor?
Ahogy megérkezik a melegebb idő, mindenki számára elérkezik a pillanat, hogy felfrissítse ruhatárát és sétára induljon a napsütésben. Te hogyan választasz cipőt ilyen alkalmakkor?
Manapság egyre többen fordulnak az egyediség iránti vágyukkal a faliképek irányába. Azon gondolkodott már valaha, hogy milyen hatást érhet el saját fotókból készült vászonképekkel?
A második világháború után Japán új lendületet vett, ahogy az ország igyekezett talpra állni. Az innováció és az újjáépítés szelleme különféle iparágakban nyilvánult meg, ám a járműipar különösen dinamikusan fejlődött.
Amikor a világítástechnika legújabb trendjeiről beszélünk, a LED szalagok mindig előtérbe kerülnek. Nem véletlenül, hiszen ezek a sokoldalú eszközök fantasztikus lehetőségeket kínálnak – csak tudni kell jól használni őket. De milyen szempontokat érdemes figyelembe venni, hogy a lehető legtöbbet hozd ki belőlük?
Itt az eperszezon, de vajon adhatunk-e kutyánknak, macskánknak, nyuszinknak belőle?
Már rég meg kellett volna elleniük...
Kedves Gazdi! A kutya olyan, amilyenre neveli (vagyis ez esetben nem neveli) a gazdája. Olvassa el cikkeinket a témában és nevelje következetesen kutyáit: Hogyan legyek falkavezér? - 1. rész Hogyan legyek falkavezér - 2. rész Hogyan legyek falkavezér - 3.rész Hogyan legyek falkavezér - 4.rész Kutyám fél a póráztól, hogyan szoktassam hozzá? >>
Ivartalaníttatni kellene a 2 éves cicát is, most lett tenyészérett. Ez nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz.
Étvágytalanság vagy csökkenő aktivitásEz a két tünet kisállatoknál elég bizonytalan tényező, mindenképp érdemes megnézetni orvossal az állatot.
Hogy melyik kutyát tartanak bent és melyiket kint azt nem a testtömege szabályozza. KUTYAkozmetikába sok ok miatt lehet és kell vinni a kutyákat, ezek közül az egyik, hogy piszkos, büdös. Amennyiben ez a probléma akkor két választása van: 1./ megfürdeti otthon 2./ elviszi egy KUTYAkozmetikába és a munkát szakemberre bízza Hogy egy kutya kintről mennyi szennyeződést visz be a lakásba az kevésbé a kutyán múlik, inkább a kert/udvar tisztaságán + az időjárási viszonyokon. Én nem dönthetek Ön helyett, mert ebben az esetben nincs JÓ és ROSSZ megoldás, ha nem a körülmények függvényében az embernek kell döntést hoznia, az állat igényeit is figyelembe véve. Jómagam a kutyák társállatként való tartásának vagyok a lelkes híve, - az utóbbi másfél évtized engem igazolt. Stefan Siman, állatterapeutawww.4tappancs.hu