716. Gazdit keresünk! (2009.05.11.)
Gazdit keresnek a Mentsvár alapítvány kutyusai! Ha szeretnél kutyust, de még nem tudod milyet, érdemes megnézned őket, nagyon helyesek!
Gazdit keresnek a Mentsvár alapítvány kutyusai! Ha szeretnél kutyust, de még nem tudod milyet, érdemes megnézned őket, nagyon helyesek!
Nem csak a kutyák és a cicák szeretnek labdázni: egy ló is meglephet minket játékosságával!
A hangyatartás mellett sok érv szól: nem hangosak, nem hullik a szőrük, nem kell sétáltatni őket.
A papagáj is akkor boldog, ha hálás közönségnek énekel: többen körbeveszik, és mindenki vele együtt fütyüli kedvenc dalát.
Bármivel is eteted madaradat, táplálékát változatossá teheted különféle zöldségekkel és gyümölcsökkel, melyek nem csak ízletesek, de egészségesek is, s madaradnak akár szórakoztató elfoglaltságot is jelenthet ezek elfogyasztása. Lássuk, mik a legfontosabb tudnivalók!
Kedves Niki! A kora miatt még nem lehet allergia vizsgálatot végezni ( csak 1 éves kortól), de elképzelhető egy baktériumos bőrgyulladás ( úgy nevezett impetigo). El kellene vinni állatorvoshoz, ahol mintát vesznek belőle és megvizsgálják a kutyust, utána meg lehet gyógyítani. Üdvözlettel Dr.Szaniszló Ferenc Hasonló kérdés-válaszok impetigóról>>
Állatpatikában vásároljon idős kutyának való multivitamint. Többféle is van. Ha hirtelen csökkent az aktivitás, vizsgáltassátok meg a kutyát állatorvossal! Honnan tudhatod, hogy öregedni kezd a kutyád? Öreg kutya nem vén kutya! Külön odafigyelést igényelnek az öregedő kutyák
Elvileg a megtermékenyülés után 4 héttel már jól látható magzatok vannak a vemhes méhben.Valószínűleg ha most nem láttak akkor később sem fognak látni magzatot.Az esetleges tévedés elkerülése miatt bármikor meg lehet ismételni a vizsgálatot. Négylábú kismamák ultrahangon Hogyan történik a vemhes kutya ultrahangos vizsgálata?
Az almaecet javasolt napi mennyisége 1,5 teáskanálnyi egy 10 kg súlyú kutyának. A rekedt kutyának adható bármilyen méz talán a hársfavirág méz a leginkább javasolható. Naponta 2x1 teáskanálnyi elegendő. Ha a kutya fülén biztosan gombás eredetű az elváltozás akkor én sem a tüneteket csökkentő aloe vera kezelést javaslom hanem a gombák ellen speciálisan ható szereket. Kb 3 heti kezeléssel a gombásság teljesen megszüntethető. ALOE VERA - EZÚTTAL HÁZIÁLLATAINKNAK A kutyafüle, avagy gombás fertőzések
Ne aggódj nem lesz semmi baja- bár tény hogy a nyuszi nem tudja nem használni a lábát, de kímélni fogja. A röntgen után az orvos el tudja dönteni, hogy kap e rá esetleg rögzítést.