7501. A szélvédő biztonsága: amit tudnia kell
Egy autó szélvédője meghatározza a biztonságot és a látási viszonyokat az úton. Egy repedt vagy sérült üveg nemcsak kellemetlen, de kockázatos is.
Egy autó szélvédője meghatározza a biztonságot és a látási viszonyokat az úton. Egy repedt vagy sérült üveg nemcsak kellemetlen, de kockázatos is.
Az élet sokszor ír olyan forgatókönyveket, amikor egy stabil, biztonságos és mozgatható tároló- vagy szállítóegységre van szükség – de csak ideiglenesen. Ilyenkor a konté
A kutyák viselkedése és érzelmei szorosan kapcsolódnak az emberhez, hiszen évezredek óta társaink a mindennapokban. A szomorúság vagy lehangoltság jelei nem mindig látván
Ha megérted, mire van szükségük ezeknek a független és csodás kis lényeknek, sokkal kiegyensúlyozottabb lesz a kedvenced és te is.
Vajon megfázhat-e a macska ősszel, és hogyan tudjuk biztonságban tartani a kinti cicákat?
A tünetek alapján nem tubom beazonosítani a sántítás okát. Fizikális vizsgálatra lenne szükség. Vigye a kutyust állatorvoshoz!
A kutya ivari meghatározás nem igen érthető: vagy kan belső ivarszervei vannak, vagy szuka belső ivarszervei vannak, vagy ivartalanított/sterilizált kan vagy szuka kutya. De tulajdonképpen a két kutya harmónikus együtttartását illetően közel nincs akkora jelentősége mint amekkorát néha a gazdik tulajdonítanak neki. (pld. ha egy szuka emelt lábbal vizel, az domináns megnyilvánulás, helytelen nevelés, rangsorhiány, de nem külső szexuális viselkedési jel, ha egy kannak a hasüregben maradt a heréje az nem a külső nemi jelleg megváltozása, he nem az egy anatómiai tünet, stb. ) - Semmi akadálya nincs egy 4-5 éves kutya nevelésének, tanításának. - A két és több kutya együttartásával kapcsolatos írásomat el tudom küldeni e-mail, ha írnak nekem az info@4tappancs.hu-ra. - Az én véleményem, és a gyakorlatom szerint a kutyák nevelését és tanítását 8 hetes korban a legideálisabb elkezdeni.
Sok állat szóba jöhet. A rágcsálók nagy részének megfelel a 13 fok. Lehet csincsilla, degu, mókus, lemming, egérféle. Gyakran olvasni, hogy degukak, afrikai egereknek veszélyes a 15-16 fok alatti hőmérséklet. De ez egyáltalán nincs így. Ha az állatot huzamosabb ideig meleg lakásban tartjuk, ne helyezzük át hidegebb helyre. De ha folyamatosan alacsony hőmérsékletű helyiségben van, abból nem lesz semmi probléma. Nálam a deguk 8 fokos környezetben nagyon jól érezték magukat, élénkek, vidámak voltak, szaporodtak is, a kicsik is gond nélkül felnőttek. A mókusok nagy része pedig még sokkal jobban is érzi magát 13 fokban, mint nyáron.
Kedves Viki, ajánljuk figyelmedbe a következő cikkeinet: Milyen gyakran vigyem ki a kutyát szobatisztaságra nevelés közben? Szobatisztaságra a kiskutyát is nevelni kell Hogyan neveljük szobatisztaságra a kölyökkutyát? Hogyan szoktassuk a kutyát szobatisztaságra?
Nyugodtan vigye el állatorvoshoz, vannak olyan kollégák, akik szívesen foglalkoznak minden állattal. Üdv