766. Guiness rekord kísérlet a Medveotthonban - 2009. június 6.
Guiness rekord kísérlet a Medveotthonban – mindenki hozzon magával maximum 20 macit!
Guiness rekord kísérlet a Medveotthonban – mindenki hozzon magával maximum 20 macit!
Most mindent megtudhatsz a mikrochipes azonosításról, ilyen részletesen most először olvashatsz erről a témáról!
Ellátogattunk a Kis-Balaton melletti, kápolnapusztai bivalyrezervátumba, ahol sok érdekes dolgot megtudtunk e nagy, fekete patás állatról. A borjakat még meg is simogattuk.
Aki eddig csodálkozott azon, hogy húszezer forintra is megbüntethetik a kutyák kötelezető veszettség elleni védőoltásának elmaradása miatt, az készüljön fel: a büntetés összegét megemelték.
Kutyás futás: futás kutyás! Június 14-én az Újbuda Torna Club és az ŐKH közös közös rendezvénye színes programokkal vár minden kutyabarátot.
A kis mókusok 70-74 napos korukig növekednek az erszényben, utána még 110-120 napis korukig a fészekben maradnak. Ezután választhatók.
Sajnos egy baleset következtében kialakult arcideg bénulásról nem lehet megmondani, hogy maradandó-e,vagy idővel rendeződik a cica állapota. Az állcsonton lévő repedés biztos? Röngtennel állpították meg? Nem az állkapocs két szára vált el egymástól középen?(finoman mozgatható az állkapocs két oldala) Ha erről van szó, műtéti rögzítésre van szükség, különben nem tud enni a cica, és nem tud gyógyulni .
Biztonsággal elbírálni a púp okát csak tapintással lehet. Így kép alapján azt mondanám, semmi kóros, csak helyi reakció, de egy kontrollra nem lenne rossz levinni őt az ivartalanítást végző kollégához.
Nyugodtan szaladgálhat. Ez jót is tesz neki, hisz kimozogja magát. A lakásban gondolom nem tud olyan helyre menni, ahol koszos lehet. Azonban ha zavar, akkor a futtatás után egy kis langyos ronggyal törölgessed át a csecseit. Ez jót is fog neki tenni, mert kicsit hűti majd.:) Szép Napot Gabi
Kedves Gazdi! A levele alapján a macskái a fejüket rázogatják, és közben feszültnek, idegesnek tűnnek. Első lépésben az lenne a javaslatom, hogy mutassa meg őket az állatorvosának, mert a fejrázogatás hátterében leggyakrabban külső hallójárat gyulladás áll, amely fájdalom és viszketéssel járó kellemetlen betegség. Üdvözlettel:Dr. Kiss Gabriella