766. Guiness rekord kísérlet a Medveotthonban - 2009. június 6.
Guiness rekord kísérlet a Medveotthonban – mindenki hozzon magával maximum 20 macit!
Guiness rekord kísérlet a Medveotthonban – mindenki hozzon magával maximum 20 macit!
Most mindent megtudhatsz a mikrochipes azonosításról, ilyen részletesen most először olvashatsz erről a témáról!
Ellátogattunk a Kis-Balaton melletti, kápolnapusztai bivalyrezervátumba, ahol sok érdekes dolgot megtudtunk e nagy, fekete patás állatról. A borjakat még meg is simogattuk.
Aki eddig csodálkozott azon, hogy húszezer forintra is megbüntethetik a kutyák kötelezető veszettség elleni védőoltásának elmaradása miatt, az készüljön fel: a büntetés összegét megemelték.
Kutyás futás: futás kutyás! Június 14-én az Újbuda Torna Club és az ŐKH közös közös rendezvénye színes programokkal vár minden kutyabarátot.
Valószínűleg tumor. Mutassa meg egy állatorvosnak!
Kedves Gazdi! Bízzon a kezelő orvosába, meg fogja oldani a problémát. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Éva! Talán jó lenne elvinni egy andrológus szakállatorvoshoz a kutyust. Valószínűleg előbbre jutna az ügy. Az Egyetemen a Szülészeti Tanszéken érdemes érdeklődni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Bár a szakirodalmi leírásokban leginkább fehérnek, elefántcsont színűnek, vagy barnának van a tojó ivarú hullámospapagájok viaszbőr színe meghatározva, annak színe igen gyakran zöld, türkízkék, az orrnyílás körüli fehér, vagy kávébarna elszíneződéssel. Ez részben a madár tollazatának színezetétől, illetve a madár korától is függ, de teljesen természetes jelenség.
Nem javaslok ilyenféle házi praktikákat. Alapvető lenne egy féreghajtás széles spektrumú féreghajtóval. Legalább azt vegyen nekik az állatorvosnál. De lehet, hogy hosszabb kezelésre lenne szükségük, mert ha összefertőzték a környezetüket valamilyen egysejtű parazitával, állandó visszaesők lesznek.