776. Bemutatjuk a csíkféléket
A csíkfélék kistermetű halak, amelyek mocsarakban, hegyi patakokban és szinte bármilyen más édesvízi környezetben is remekül megélnek. Tetszetős küllemüknek köszönhetően akváriumi tartásuk is népszerű.
A csíkfélék kistermetű halak, amelyek mocsarakban, hegyi patakokban és szinte bármilyen más édesvízi környezetben is remekül megélnek. Tetszetős küllemüknek köszönhetően akváriumi tartásuk is népszerű.
A küldetésünk egyszerű és világos: A LEGJOBB KANADAI ÁLLATELEDELT KELL GYÁRTANI! A felhasznált alapanyagok élelmiszeripari minősége teszi a márkát még értékesebbé táplálkozási szempontból.
Bemutatunk néhány gazdikereső kutyust a Mentsvár az Állatokért Alapítvány védencei közül.
Színes kutyás programokkal várnak minden kedves látogatót a szigethalmi rendezvény szervezői június 21-én, vasárnap!
Nem tudni, hogy manikűr- vagy masszázsszalon a tett helyszíne, de az biztos, hogy nagyon aranyosak a vendégek!
Ugyanazt, ugyanúgy, ugyanolyan következetességgel kell csinálniuk mint az Apukája! Nem ok nélkül fogadta el a kutya az ember/kutya közös falka egyik tagját vezérének, a többieket meg alattvalóinak. Nagyon gyökeres tartási körülmény változtatással, utólagos szocializációval, sok-sok tréningggel, közös foglalkozással lehet lassú eredményt elérni. http://bolthely.hu/4tappancs/id/00231_Cesar_Millan__AJANDEK_CSOMAG____
Nem biztos, hogy a hasa fáj, előfordulhat hogy melege van. Akkor keresik a hűvösebb helyeket. Ilyenkor szokták elkaparni maguk alól az almot is. Emiatt az ételfogyasztás is csökkenhet. Ha iszik rendesen és van széklete, ami nem folyós, akkor nincs baj. Ebben a melegben nyugodtan be lehet a füleit és a talpát vizezni, ezzel hűteni tudja magát az állat.:)
Sajnos ez előfordulhat, akár egy betegség miatt is. Sokan mondják, hogy vizesen nem lehet nekik salátát, zöldet adni. Ez azonban csak részben igaz. Ha kicsit nedves a fű, még nem lesz tőle semmi bajuk. Azonban tocsogós, elázott takarmánytól felfújódhatnak. Lehet a széna volt egy kicsit penészes, ez is előfordulhat még gyári csomagolás esetén is sajnos.:( Mindenképpen vigye állatorvoshoz, mert ő tudja megmondani, hogy milyen kezelés kell neki, hisz ő látja az állatot.
Kedves Gazdi! A tünetek alapján ez valóban allergia, de hogy mi miatt, azt csak részletes allergológiai vizsgálattal lehetne kideríteni. (pl. vérből történő allergia diagnosztika). Mert van megoldás az állapotra, de fontos, hogy mihamarább kapjon megfelelő kezelést. Tisztelettel dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
nem valószínű, hogy egyéb tünet nélkül ez vmi betegség jele lenne. de amennyiben szeretne az álat egészségéről megbizonyosdni, érdemes meglátogat ni állatorvosát és teljes átvizsgálást kérni(vér pl.) Üdv