801. A Stanley papagáj zölden kezdi életét
E dallamos hangú, lendületes röptű stanley papagáj (Platycercus icterotis) Ausztráliából származik, ahol kedvenc fészkelőhelye az eukaliptuszfák odúja.
E dallamos hangú, lendületes röptű stanley papagáj (Platycercus icterotis) Ausztráliából származik, ahol kedvenc fészkelőhelye az eukaliptuszfák odúja.
Fogjuk be az orrát, és amikor kitátja a száját.... nem, ez így nem lesz jó. De akkor mit csináljunk?
A következő állatos videó tanúlsága: jobb, ha békén hagyjuk a lámát.
Nem olyan bárgyú, mint ahogy kinéz: sok nőt tart, sziklát mászik és köp mindenre, amit nem szeret.
Őshazája Vietnam - innen ered neve is, vietnami csüngőhasú malac - ahonnan 1984-ben került Amerikába. Hamar a családok kedvence lett magas intelligenciája és taníthatósága miatt. De hogyan gondozd?
Állatorvost kellene hívni hozzá!
Kedves Zsuzsa! Az esetek nagyrészében nem szokott megváltozni a természetük. Ritkán kevésbé aktívak lesznek, ami hízásra hajlamosíthatja őket (ilyenkor kell változtatni az életmódon és a táplálkozáson). A tanulékonyságot közvetlenül nem befolyásolja.
Többféle módszer létezik (kinek mi válik be). Van aki összeköti a két fület, van aki nem. Én nem szoktam. A ragasztószalagok közül olyat kell kiválasztani, ami nem tapad nagyon erősen a szőrére (pl. Leucopor). Pár hónapos koráig lehet állítgatni, ha addig nem áll fel, akkor valószínűleg már nem fog. Később a lógó fület lehet plasztikai műtéttel korrigálni, de én azt személy szerint nem javasolom. A kalcium adása hasznos. Fogváltásnál néha pár napig lógni szokott egyik vagy mindkét fül, ami aztán rendeződik...
Kedves Gazdi! Idegrendszeri probléma állhat a háttérben, mutassa meg állatorvosnak a kutyust!
Az a véleményem, hogy jelentkeznie kellene annál az állatorvosnál, akinél korábban voltak, és aki az injekciót adta, és vele kellene megbeszélni a kérdéseket.