1171. Pókszexben a méret a lényeg
A történet véres, az érzékenyek megkönnyezhetik... A szemérmesebbek itt hagyják abba az olvasást! Szexről lesz szó, méghozzá tabuk nélkül! Bemutatjuk a pók-pozíciót, amiben nem mindig van köszönet.
A történet véres, az érzékenyek megkönnyezhetik... A szemérmesebbek itt hagyják abba az olvasást! Szexről lesz szó, méghozzá tabuk nélkül! Bemutatjuk a pók-pozíciót, amiben nem mindig van köszönet.
A cicakölykök újszülött korukban teljes mértékben az anyjukra vannak utalva. Az első 1-2 napban kolosztrumot (előtejet) szopnak, ami rendkívül fontos számukra, hiszen kezdeti védettséget biztosít a részükre. Ezután kezd el termelődni a tápanyagokban gazdag anyatej.
A jellegzetes viadorbélyegek ennél a dísztyúk fajtánál is felegyenesedett tartás, a középmagas állás és a nagyon hosszú, karcsú nyak.
Az eredetileg Sziámból származó shamo-változatok már régóta Japán dísztyúk-állományát gazdagítják - ahol a shamo név egyszerűen harcost jelent.
Egyes kutatók szerint már az ókori görög és római írók által ismertetett rhode és tangrai harci kakasok a maláji kakasok vagy azok ősei voltak.
A tejfogak mérete és száma és a majd kinövő maradandó fogak mérete és száma között nincs szoros összefüggés. Így csak akkor lehet megállapítani a maradandó fogak méretét, amikor lezajlott a teljes fogváltás. Szerintem bízzon meg a tenyésztőben és kössön vele egy szerződést vagy szóbeli megállapodást a kutyavásárláskor, főleg ha tenyésztési szándékkal veszi meg a kölyköt.
A császármetszést csak indokult esetben szoktunk elvégezni. Egy jól, szakszerűen elvégzett császármetszés után a kutya méhe rendesen regenerálódik és a következő tüzelésére újból képes lesz vehem kihordására. Általában 2-3 császármetszés végezhető el egy kutyán élete során.
A kutya nem egy fejhető állat. Így nem tűnik túl praktikusnak a gondolat. Elég nehéz lenne összeszedni egy "fagyasztható" mennyiséget. Elvileg biztos fagyasztható, csak a dolog értelmén még gondolkodunk egy kicsit. :)
Igen, segítheti, de azért túl sokat ne várjon tőle.
Nincs róla tudomásunk, hogy ilyesmit lehetne kapni. Létezik viszont "Bulldog enciklopédia" című könyv és ajánlom figyelmébe a Háziállat TV-t, ahol rengeteg kisfilm látható az angol bulldogokról.