1216. Westie mindig eléri a célját
Az interjúból megtudjuk, hogy a westie igen élénk, minden-mozgót-levadászós kutya, amely egyre több hazai gazdit varázsol el kíváncsi természetével és hófehér bundájával, fekete gombszemével.
Az interjúból megtudjuk, hogy a westie igen élénk, minden-mozgót-levadászós kutya, amely egyre több hazai gazdit varázsol el kíváncsi természetével és hófehér bundájával, fekete gombszemével.
Amikor kiskutyát készülünk vásárolni, a gondos, leendő gazdi előkapja a kutyás irodalom valamely kiadványát és az abban rögzített információt igyekszik magáévá tenni, vagy ez irányban képzett ismerőséhez fordul.
Kutyák, strand, napsütés, napernyő és természetesen zene, nézd meg a Népszigeti Bemutatócsoport újabb kisfilmjét! :)
Gyanús a csend? Nem búgnak, burrognak a díszgalambok? A törpenyúl sem neszel az ólban? A baromfi kárálása sem hallatszik? Horrorfilmet forgattak volna a kertben?
Az ember olyasmivel eteti madárkáját, amit ő is szívesen elfogyasztana. Szerencsére van már kanárifánk, mézes rúd és paprikás süti...
A jelölés általában megszüntethető ezzel a beavatkozással, azonban ezt tartási körülmények is befolyásolhatják, így néhány állatnál ez megmarad. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor.
Elképzelhető cukorbetegség, veseprobléma, húgyuti vagy ivarszervi megbetegedés. Egy alapos orvosi vizsgálat, vérképelemzés adhat a kérdésére választ.
A galamb méretétől is függ, illetve egyáltalán elfogadja-e, hogy a génjeibe kódolt 2 tojásnál több kerül alá. Vagyis 8-10 tojás is elférhet alatta, de esélyes, hogy szétrúgja a fészket és ha visza is ül, csak két tojást ül meg. Konkrét tapasztalataim erről nincsenek, mivel ilyesmivel nem kísérleteztem. Jó pár éve valamelyik internetes fórumon olvastam, hogy valakinek sikerült galambbal fürjet keltetni. A japántyúk alá 15-20 tojást gond nélkül be lehet tenni. Általában jellemző a törpetyúkokra, hogy jó kotlók, a fürjtojástól a pávatojásig bármit kikeltenek.
Tisztelt Andorkó Úr! Valóban foglalkozunk allergia diagnosztikával, ami abból áll, hogy a vérből megmérjük a legfontosabb 92 allergén aktivitását. Ebben benne foglaltatnak a pollenek, gombaspórák, poratkák, táplálék komponensek stb. Ennek eredménye alapján a pozitív táplálékkomponenseket kiiktatjuk a táplálékból, a belégzési allergének ellen termelhető aza bizonyos immuszérum. Az árakért kérem hívjon fel telefonon! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu 06209343119
Kérem, vigye el a kutyust egy állatorvoshoz, a leírtak alapján nem lehet diagnózist felállítani. Egy Röntgen vizsgálat sem ártana.