1306. Miért úszik a bálna?
Tudta, hogy a legkorábbi bálnák farkas méretű szárazföldi emlősök voltak? Ma már tudjuk, hogy a hatalmas kék bálna egy különös anatómiai fordulatnak köszönheti az úszó képességét. Lássuk, mi volt ez!
Tudta, hogy a legkorábbi bálnák farkas méretű szárazföldi emlősök voltak? Ma már tudjuk, hogy a hatalmas kék bálna egy különös anatómiai fordulatnak köszönheti az úszó képességét. Lássuk, mi volt ez!
A kis hörcsög étvágyát még maga Chopin sem tudta volna elvenni... mindegy, mi történik, a hörcsög eszik tovább! Kukkants bele a videóba! Érdemes!
A szent állatként tisztelt tibeti spánielt a tibeti szerzetesek évszázadokon keresztül arra használták, hogy kis taposómalmok segítségével hajtsa imamalmaikat.
Újabb tanulság! Ami a fajta kiválasztásánál első blikkre előnynek tűnik, később válhat hátránnyá is. Mindig tanul valamit az ember ...
Akinek vannak halai, az tudja, hogy folyamatos vízszűrés nélkül egyetlen akvárium sem működhet hosszútávon. A vízszűrőkészülék ugyanis visszatartja mindazokat a lebegőanyagokat, amelyek a vizet zavarosítják, szennyezik. Ez főleg azokra az anyagokra értendő, amelyeket a halak az anyagcseréjük során kibocsátanak magukból, illetve az elpusztult növényi részeket. Készítsünk hát egy szűrőt a halaink számára!
Kedves Gazdi! DONA adható kutyának, baja nem lesz tőle, bár véleményem szerint a kutyának gyártott készítmények hatékonyabbak, jobban és gyorsabban beépülnek az ízületi porcba, jobb és hatékonyabb a felszívódásuk! Én az állatorvosi készítményeket ajánlanám, ha pedig a kutya állapota nem javul, keressenek fel egy hozzáértő szakorvost! Üdvözlettel, Dr.Fux Attila A kutyák izületi gyulladásának kezelése és a fájdalom megszüntetése Ízületi betegségek: artritisz és artrózis A kutyák reumás izületi gyulladása (rheumatoid arthritise; gyulladásos autoimmun betegség) Új izületvédő injekció kutyáknak
Kedves Gazdi! RTG képek nélkül bármit is válaszolnom, mert specialistaként sem látunk bele a kutyusba sajnos, hogy mi a baja. Sok esetben RTg vizsgálaton kívül szükséges egyéb kiegészítő vizsgálat is még, pl. CT/MR. Kérem privátban küldje át emailben a RTG képeket erre a címre: drfuxattila@gmail.com és nagyon szívesen megnézem, válaszolok! Üdvözlettel, Dr.Fux Attila
Porcetősítőt adhat neki, de 3 hónaposan még előfordulhat ilyen. Illik hozzám a csivava? A világ legkisebb kutyafajtája a csivava
Tisztelt Tulajdonos! Mindenképp ortopéd kollégával kellene megvizsgáltatnia a cicát , én ebből amit leírt térdproblémára gondolnék, nagytestű macskánál előfordul térdszalagszakadás, patellaficam és akár csípődysplasia is. Üdvözlettel, Dr.Fux Attila Hirtelen sántít a kutyád? Keresztszalag szakadás?
Helyileg esetleg kezelhető valamilyen gomba ellenes kenőccsel. Ha bőrgomba, akkor néhány hét alatt várható gyógyulás. Kapható macskáktól, embertől, másik kutyától is. De a bőrgomba csak feltételezett diagnózis, ha nem küldtek mintát laborba.