1506. Megdöbbentő! Kutyát ellett egy bárány!
Legalábbis ezt állítja egy földműves, és mitagadás: a kutya valóban hasonlít egy birkára.
Legalábbis ezt állítja egy földműves, és mitagadás: a kutya valóban hasonlít egy birkára.
A zebrák, lovak és szamarak mind a lófélék (equidae) családjába tartoznak. A lófélék szívós, gyors állatok, amelyek méreteikhez képest igen fürgén mozognak, a fogaik pedig a fűfélék letépésére és rágására alkalmasak.
Bevallom, alig vártam, hogy elkészüljön Röfi regénye. Bár abban a szerencsés helyzetben voltam - vagyok -, hogy Röfi vaddisznó mindennapjairól első kézből értesülhettem gazdájától, Kiss József kollégámtól.
Íme a "Last Night on Earth" című dal Rocky kutya előadásában, melyet a gazdi zongorán kísér.
Egy roncsokon sodródó kutyust talált a japán parti őrség három héttel a katasztrófa után.
Nem szerencsés a tenyészérettség előtti ellés, de ha minden rendben lezajlott, semmi következménye nem lesz.
Valószínűnek tartom, hogy ennek a jelenségnek nem sok köze van közvetlenül a műtéthez. Figyelni kell a székletét és ha ez tartósan észlelhető, akkor hétfőn keressék fel az állatorvosukat. Addig azonban nem kell különösebben aggódni emiatt!
T. Gazdi! Nem kötném össze a lihegését áttét képződéssel. Ilyen gyorsan nem alakulhat ki áttét. Nem tudom a műtétet megelőzően volt -e szívvizsgálat, de talán indokolt lehet megvizsgálni. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
A feltett kérdésre így sajnos nem lehet semmi érdemlegeset mondani. Ilyen tüneteke sokféle probléma okozhat, a kölykök fiatal kora miatt még olyan lehetőségek is erősen szóba jöhetnek, mint a veleszületett problémák, vagy fejlődési rendellenességek. Alapos vizsgálatok szükségesek ahhoz, hogy érdemben lehessen véleményt mondani. Beszéljék meg a kérdést alaposan az állatorvosukkal és kérjék a segítségét.
A kutya és a macska sem egészségügyi sem egyéb veszélyt nem jelent az éticsigákra. És viszont.