1551. Dog Rocks kövekkel a kutyavizelet okozta kiégett gyepfoltok ellen!
Dog Rocks kövekkel megelezőzhető a foltos gyep kialakulása, melyet a kutyavizelet okoz, így a gyep zöldebb és frissebb marad. Bemutatjuk, hogyan működik!
Dog Rocks kövekkel megelezőzhető a foltos gyep kialakulása, melyet a kutyavizelet okoz, így a gyep zöldebb és frissebb marad. Bemutatjuk, hogyan működik!
Egy szerecsenmaki és több prérikutya született a napokban a Fővárosi Állat- és Növénykertben. A szerecsenmaki születése kiemelkedően fontos, hisz veszélyeztettet fajról van szó.
Az idei tavasz sem múlhatott el anélkül, hogy a kutyások meg ne mutassák a világnak, milyen kitartóak és lelkesek. Ötödik alkalommal rendezték meg Budapesten a KutyaFutta elnevezésű futóversenyt, ahol a gazdik és az ebek együtt mérettek meg.
A 40 másodperces videó bemutatja, hogyan lett a németjuhász kölyökből nagy kutya.
A szuka kutyákat (és nőstény macskákat is) sokszor saját ösztöneik vezetik félre. Mit tehetünk gazdiként az álvemhesség ellen?
A görénnyel kapcsolatban valószínűsítem, hogy túlivarzásról van szó, de más is lehet a háttérben. Mindenképpen jó lenne állatorvosnak megmutatni. Görények kezelésében járatos kollégát keressen. A beagle szeme a távoli fotón nem látszik jól. Ettől függetlenül azt tanácsolom, hogy miután ismételt kiújulásról van szó, forduljon szemész specialistához.
Kedves Ancsi! Arra gondolt esetleg, hogy elvigye állatorvoshoz a kedvencét? Lehet, hogy még elélhetne egy darabig, ha megmutatná egy szakembernek. Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc
A frontline leírása nem említi a szoptató állaton való biztonságos alkalmazást. A stronghold csepp leírásában említi a szoptató kutyát, azt a gyártó javaslata szerint is lehet alkalmazni.
Kedves Éva! kérem olvasson bele a következő cikkeinkbe: Ivartalaníttassuk-e a szuka kutyát? Az ivartalanítás következményei 10+1 tévhit - a kutyák ivartalanításáról A kutya ivartalanítása: mikor, és miért kell túlesni rajta? Maradjon kandúr? Legyenek kölykei? Az ivartalanításról pro és kontra Kellemes böngészést!
Előfeltétel, hogy a kutyát a lakáson belül a helyére kell tudni küldeni és ott kell maradnia - függetlenül a TV műsortól. Ezt követheti a "pozitív büntetés tréning": a kutya azon cselekvésének, - amelyet a gazdi helytelennek itél, - össze kötése egy a kutya számára kellemetlen élménnyel. Tehát a kutya helytelen cselekvésekor a gazdi hozzáad (+) egy negtív élményt. Ennek ismétlése során a kutya megtanulja, hogy nem érdemes ismételnie a helytelen cselekvést vagy magatartási formát, mert egy negatív élményt kap. A negatív éményt követően azonnal a helyére kell küldeni.