1626. A nyúl tartása lakásban: a nyúlketrec berendezése
A nyulak házi kedvencként való tartása a 90-es években vált nagy divattá az Egyesült Államokban, és onnan terjedt el a világ más országaiba.
A nyulak házi kedvencként való tartása a 90-es években vált nagy divattá az Egyesült Államokban, és onnan terjedt el a világ más országaiba.
Íme a legutolsó Facebook-os nyereményjátékunk (Háziállatok vakációja ) eredményhirdetése:
Három bájos kiscicát mutatunk be, akik befogadásra várnak. Köszönjük!
Debrecen – Goldynak és Dömének rengeteg munkája mellett szerencsére maradt ideje a családalapításra is. Akik ilyen példásan segítenek betegeken, bizonyára remek szüleivé válnak saját utódaiknak. Gratulálunk!
Ebrendészeti hozzájárulás kivetésére adna lehetőséget az önkormányzatoknak a vidékfejlesztési miniszter által az Országgyűlésnek csütörtökön benyújtott új törvénymódosítás. Az új javaslat egyben tiltaná az élő állatok nyereményjátékon való ajándékozását, illetve pontosabban szabályozza a kutyák veszélyessé minősítését is.
Lehet, hogy a dörzsölése miatt kopott ki, de az is előfordulhat, hogy valamilyen fertőzés okozta, vagy talán egy sérülés környékén, amit rendszeresen nyalogat. Oka sokminden lehet: allergia, hormonális eredet, parazitás megbetegedések. Leggyakrabban gomba áll a háttérben, ha a bőr ép, és a szőrhiányos terület nem nedvedzik. Ha biztosra akar menni, akkor vigye el egy állatorvoshoz, mivel ha komolyabb a probléma, akkor házilag nem kikezelhető.
Kedves Kèrdezö! Alapos állatorvosi vizsgálattal lehet csak kideríteni kis kutyájának baját. Dr.Puskás Gábor
Vigye el állatovoshoz, sok minden okozhatja ezt a problémát, a daganattol a helyi iritációig, bármi. Üdv
Valószínűleg hólyaggyulladása van, amit kezelni kellene. Vigyék el őt állatorvoshoz.
Ilyen hasmenést egy ilyen életkorú kutyában sok minden előidézhet, akár banális dologok is, de akár komoly fertőzések is. Ezért a leginkább azt tudnám javasolni, hogy mindenképpen és mielőbb mutassák meg őt állatorvosnak!