1991. Kutya, macska bőrgyógyászat: szőrhullás, allergia és egyebek
A kutyák és macskák esetében a betegségek nagyon sokszor okoznak szemmel is jól látható tüneteket a bőrön és a szőrzeten. Ismerje meg a kiváltó okokat, a tüneteket, a kezeléseket!
A kutyák és macskák esetében a betegségek nagyon sokszor okoznak szemmel is jól látható tüneteket a bőrön és a szőrzeten. Ismerje meg a kiváltó okokat, a tüneteket, a kezeléseket!
Lacey, az alpaka igaz barátokra lelt a cicák személyében, együtt alszanak, esznek és közösen fedezik fel a környékbeli izgalmakat. Nézzétek, milyen édesek!
Gyerek és macska jól megfér egymás mellett, nem kell más csupán az alapvető higiénés szabályok betartása és akkor sok vicces és örömteli pillanatban lehet részünk! Ez a videó is ezt bizonyítja, nézzétek milyen cukin méregeti a macsek az újszülöttet!
A háziállatként tartott majmok összeírását sürgeti Nagy-Britanniában a parlament környezeti, élelmiszer- és vidéki ügyekkel foglakozó bizottsága. Jelentésükben aggodalmukat fejezték ki a magánkézben lévő majmok életkörülményei miatt.
Az állatok tényleg csodákra képesek, igazán tanulhatnánk tőlük. Nézzétek, mennyire nem számít, hogy ki milyen családba tartozik, igaz barátságok köttetnek.
Állatorvosnak mutassa meg, szerintem felső légúti fertőzés...
Egy az előzőtől magasabb szakmai szinvonalú állatorvoshoz vigyék, mert a leírt tünetet egészséges kutya nem mutatja ok nélkül. Az én első tippem epilepszia, - mivel lehet, hogy amikor a Dr. nézte/vizsgálta, akkor már nem volt tünet (?)
Vannak kutyák amelyeket rendkívül megvisel a környezet/gazdi váltás. Normál helyzetben egy hetet nem nagyon bír ki a kutya táplálékfelvétel nélkül. 1 - 2 napig csak víz legyen előtte, semmivel ne próbálkozzanak, - ekkor jöhet a vízben főtt csirkemáj!!! Étvágynövelő szirup >>> http://www.naturkutya.hu/termek/135/appetaliv__etvagynovelo_majvedo_szirup Étvágynövelő tabletta >>> http://www.naturkutya.hu/termek/136/appetaliv__etvagynovelo_majvedo_tabletta Bach-virág szerrel lehet a trauma okozta állapotot oldani: http://www.naturkutya.hu/termek/7/5_krnyezetvltozs__bachvirag_keverek_allatoknak_cseppek_formajaban
Kedves Krisztina! Nem tudom hol lakik, de manapság minden településen elérhető állatorvos kolléga. Én az ottani árakról tájékoztatást nem tudok adni, de a felsorolt jelenségek külön-külön midegyike orvosi ellátást igényel. Kérem keressen fel a környéken egy kollégát, aki kielégítő módon el fogja látni a kutyust. Üdvözlettel Szaniszló Ferenc
Akár egy párzás után is vemhes lehet a szuka. Széthúzni nem szabad őket. Az előesett pénisszel állatorvoshoz kell fordulni, mert sérülékeny és akár el is halhat a kilógó szerv a vérkeringés zavar miatt. A nem kívánt kölyökáldás megoldása az ivartalanítás. Van rá innentől kb 60 nap, de jobb lenne nem meg várni, míg előrehaladott vemhes lesz a szuka. Kb 1 hónap múlva ajánlom a műtétet, mert akkor a tüzelés okozta hormonhatás miatti vérzékenység már csökken.