2036. A repülőhalak
A repülőhalak többi haltársuktól eltérően kiugranak az óceán meleg vizéből. De vajon hogyan repül a repülőhal?
A repülőhalak többi haltársuktól eltérően kiugranak az óceán meleg vizéből. De vajon hogyan repül a repülőhal?
A legendás nagy fehércápa a képzeletünkben sokkal félelmetesebb, mint a valóságban. Amint egyre több tudományos kutatás foglalkozik ezekkel a ravasz ragadozókkal, a nagy fehércápa esztelen gyilkoló-gép képe kezd elhalványulni.
A pörölycápák (Sphyrna) tökéletes ragadozók, amelyek kalapács alakú fejüket használva találják meg a zsákmányukat.
A tigriscápák (Galeocerdo Cuvier) sötét, függőleges csíkjaikról kapták nevüket, amelyek a fiatal egyedeken találhatóak. Veszélyes ragadozók, szinte bármit megesznek, ami az útjukba akad.
A cetcápa (Rhincodon Typus) a világ második legnagyobb hala.
Ha megfelelő vackuk van, széltől, huzattól védett akkor ki lehet tenni őket.
A teknősök jól elvannak egyedül, ha mégis venne hozzá párt akkor ne kicsit vegyen, úgy szerintem nem lesz probléma. Próbáljon hírdetéseket nézni nagy ékszerteknősöket ajándékba is oda szoktak adni.
Műtéttel korrigálható.
Vigye el másik kollégához. Lehet daganat, tályog, stb.
Viselkedéstechnikailag ez arra vezethető vissza, hogy a kölyökkutyák és főleg az anya állat föleszi az ürüléket, - tisztasági és higéniás okokból eredően. Ha csak száraztápot (jó minőségűt, teljes értékűt !) adnak a kutyának akkor mindig megfelelően szilárd az ürülék. A tünet is a táplélékösszetevőkre vezethető vissza, mert az emésztés és tápanyaghasznosítás során valamilyen anyagok maradnak az ürülékben ami a kutya szaglása és ízlelése számára még táplálékforrásnak minősül. Még néhány hét-hónap és a tünet jelentősen enyhülni fog.