2076. Melyik kullancs irtó nyakörvet válasszam?
17 többféle hatóanyag-tartalmú, kutyáknak szánt kullancsirtó- és kullancsriasztó nyakörvet tesztelt a NÉBIH Szupermenta csapata. Volt olyan is, ami hatóanyagot sem tartalmazott.
17 többféle hatóanyag-tartalmú, kutyáknak szánt kullancsirtó- és kullancsriasztó nyakörvet tesztelt a NÉBIH Szupermenta csapata. Volt olyan is, ami hatóanyagot sem tartalmazott.
Czapáry Veronika írónővel egy ideje már lehetetlen vele négyszemközt beszélni, mert mindig ott áll, ül, vagy éppen lábainál fekszik Sir Edgár, az agár.
Volt olyan már, hogy megláttál egy kutyát és beugrott róla egy ismerősöd? Most a celebek hasonmásait találtuk meg különböző állatokban.
A féregtelenítés különösen fontos, hiszen a kutyák és macskák bélrendszerében élősködő kifejlett férgek nagy része képes az emberben is megbetegedést okozni. Milyen férgek laknak állatainkban és mit okozhatnak számunkra?
Lexi május végén, öt társával együtt került a Rex Alapítvány gondozásába. A kutyák borzasztó fizikai és lelki állapotban érkeztek az Állatszigetre.
Nekem az a véleményem, hogy találgatások helyett mielőbb el kellene vinni állatorvoshoz. Komoly allergiás háttér gyanítható a leírtak alapján, és ehhez mindenképpen kell állatorvos segítsége.
Ha az egy tumor, akkor mindenképpen műtéti bavatkozást igényel...
Nem látták jól, hogy egy másik kutya kellett az első kutya mellé, - Ön írta, hogy tökéletes és kigyensúllyozott életet élt korábban Önök mellett. A két kutya rendkívül eltérő előélete alapján előre programozott volt a súrlódás és a konfliktus, amelynek nagyon sok oka van. A kutyaiskolai foglalkozás nem oldja meg ezt a problémát, ezt csak a kutyák eredeti életterében Önök tudják megoldani. A két vagy több kutya közös tartásával kapcsolatos szakmai írásom itt letöltheti >>> http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf
Kedves Viktória! Kellene végezni egy gasztroszkópiás gyomortükrözést a kutyusnál, szűkség esetén szövetminta vétellel egybekötve. Így kiderülhetne mi van a dolog hátterében és hogyan kellene kezelni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Petra! Elnézését kérem, de a levele sajnos elkerülte a figyelmemet. Az emlődaganat csak sebészileg távolítható el. Szíves figyelmébe ajánlom a CV 247 készítményt (Hungarovet), ill. a Minera cseppeket. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos SanaVet állatorvosi rendelő 1076 Budapest, Garay u. 21. Tel.: 06 1 3211355