2111. Ideális ketrec hörcsögöknek
Ismerd meg a lehetőségeid, mielőtt hörcsögödnek ketrecet választanál! Sok szempontot kell figyelembe venni ahhoz, hogy kedvenced jól érezze magát a számára kialakított lakóhelyen.
Ismerd meg a lehetőségeid, mielőtt hörcsögödnek ketrecet választanál! Sok szempontot kell figyelembe venni ahhoz, hogy kedvenced jól érezze magát a számára kialakított lakóhelyen.
A cukormókus aranyos kis állat, de jobb, ha figyelembe veszed az alábbi tényeket, mielőtt úgy döntenél, hogy vásárolsz egyet.
A sündisznók rovarevők, vagyis vadon élve rovarokkal táplálkoznak. Ha szeretnél sünid kedvében járni, adj neki valamilyen rovart, például néhány jól felhízlalt tücsköt!
A kicicák egyik tulajdonsága, hogy a házon belül szeretnek mindent felkutatni, éppen ezért fontos végiggondolni, hogy otthonunk mennyire biztonságos a felfedező utak szempontjából, és min kellene változtatnunk.
A görények és a halak külön világban élnek, és mindkettő biztonságának érdekében e két világnak soha nem szabadna kereszteznie egymást. Nagyon fontos, hogy a görény csak távolról csodálja a halak színes világát.
Nem javaslom, nehéz a pontos adagolás. Olcsóbb és jó megoldás valamelyik minőségi kullancs-bolha nyakörv alkalmazása. 6-8 hónap közötti a hatékonyságuk. A TV-ben most reklámozott az én kutyámnál már harmadik éve jól bevált. 8 hónapra elegendő. Állatorvosánál ill. állatpatikában tudja megvásárolni.
Kedves Érdeklődő! A képen lévő hullámos papagáj tojó ivarú. Üdvözlettel: Rácz Sándor
Egyszerre elég az egyik, mérgezést kaphat a sok szertől. Várjanak egy kicsit, hatni fog.( Ha mégsem volt elég, két hét múlva rárakhatják a nyakörvet.) A bolhásság következményei >>
Kedves Gazdi! Esetleg a gyógynövény alapú Licorice készítmény hatékony lehet. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Mivel fiatal kutyusról van szó, ezért egyenlőre csak a tünetek megfigyelését javasolnám, kezelést nem igényel. Állatorvosnak természetesen mutassa meg, ha azonban gyakran jelentkeznek, illetve súlyosbodnak a tünetek, akkor egy komolyabb és részletesebb kivizsgálást javasolnék (vérlaboron kívül, MR, EEG stb.)...