2361. Miből látszik, hogy a halak betegek?
Ha megtanulod, hogyan vedd észre a gyakori halbetegségeket, akár halaid életét is megmentheti. A legfőbb betegségek és orvoslásuk módja röviden.
Ha megtanulod, hogyan vedd észre a gyakori halbetegségeket, akár halaid életét is megmentheti. A legfőbb betegségek és orvoslásuk módja röviden.
A madarak gyakran nekiröpülnek az ablaknak. Ez komoly sérüléseket, akár halált is okozhat. Tanuld meg te is, hogyan küszöbölheted ki ezt a problémát!
A kiskutya szindróma (Small Dog Syndrome SDS) akkor fordul elő, mikor egy kistermetű kutyafajta falkavezérnek vagy a család főnökének képzeli magát és eszerint viselkedik.
Nagyvárosi luxushotelbe, tengerparti üdülőbe vagy vidéki motelbe készülsz nyaralni, de nem akarsz elszakadni kutyádtól? Nem is kell, csak tarts be néhány illemszabályt!
Ha két felnőtt páratlan bohóchalat teszel egy sósvizű akváriumba, azok halálra verhetik egymást. De a bohóchal párosítása azért még lehetséges. Most megtudhatod, hogyan.
Nem látták jól, hogy egy másik kutya kellett az első kutya mellé, - Ön írta, hogy tökéletes és kigyensúllyozott életet élt korábban Önök mellett. A két kutya rendkívül eltérő előélete alapján előre programozott volt a súrlódás és a konfliktus, amelynek nagyon sok oka van. A kutyaiskolai foglalkozás nem oldja meg ezt a problémát, ezt csak a kutyák eredeti életterében Önök tudják megoldani. A két vagy több kutya közös tartásával kapcsolatos szakmai írásom itt letöltheti >>> http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf
Több oka is lehet, meg kell mutatni állatorvosnak (tályog, daganat, idült sertésorbánc..)
Kedves Viktória! Kellene végezni egy gasztroszkópiás gyomortükrözést a kutyusnál, szűkség esetén szövetminta vétellel egybekötve. Így kiderülhetne mi van a dolog hátterében és hogyan kellene kezelni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! Így látatlanban elég nehéz bármiféle véleményt is írni a tünetek alapján, mindenképp mutassa meg a cicust egy állatorvosnak, aki alaposan megvizsgálja.
Kedves Petra! Elnézését kérem, de a levele sajnos elkerülte a figyelmemet. Az emlődaganat csak sebészileg távolítható el. Szíves figyelmébe ajánlom a CV 247 készítményt (Hungarovet), ill. a Minera cseppeket. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos SanaVet állatorvosi rendelő 1076 Budapest, Garay u. 21. Tel.: 06 1 3211355