2571. A szarvas és a cica barátsága
A kutya-macska barátság után itt a szarvas-cica barátság. A szarvas szemmel láthatóan nagyon odavan a macskáért, aki élvezi a dédelgetést.
A kutya-macska barátság után itt a szarvas-cica barátság. A szarvas szemmel láthatóan nagyon odavan a macskáért, aki élvezi a dédelgetést.
Újbudán második alkalommal ismét hatalmas sikert aratott az egész napos újbudai Kutyajó Fesztivál. A program elsődleges célja a kulturált városi kutyatartás népszerűsítése valamint a városi kutyatartók és nem kutyatartók közötti ellentét enyhítése olyan rendezvénnyel, amely játékos könnyed, szórakoztató mindkét tábor számára, ismeretterjesztő, felvilágosító jellegénél fogva valós előre lépést jelenthet a városi kutyatartás ügyében Újbudán.
Leonardo DiCaprio is csatlakozott ahhoz a kampányhoz, amely a Föld tigrisállományának megmentését célozza. A munka részeként elutaznak a tigrisek élőhelyeire, ahol feltérképezik a helyzetet, és annak alapján eldöntik, mire van szükség a veszélyeztetett állatok megmentése érdekében.
A füsti fecske kecses kis madár, a levegőben szinte akrobatikus mutatványokra képes. Táplálékot is repülés közben szerez, nyitott csőrrel repül, és áldozatát a levegőben kapja el. Fészkét védett helyekre építi, a fiókák felnevelésében a hím is részt vesz.
A koboldmaki egy körülbelül 45 millió éves főemlős család tagja. Nyugati biológusok fedezték fel és vették nyilvántartásba e fajt a XVIII. században.
Ha csak egy üres zacskót talált, akkor semmi bizonyíték nincs arra, hogy azt bármelyik kutya megette volna. Ebből nem lehet kiindulni. Ha esetleg mérgezés tünetei mutatkoznának, azt észre fogja venni viszonylag hamar. De akkor mindenképpen állatorvos kell majd, e nélkül egy ilyen mérgezés nem hozható helyre. Ha esetleg valamelyik valóban evett belőle, önmagában a K1 vitamin se segít, a multivitamin tabletták pedig biztosan semmit nem érnek ilyen helyzetben. Figyelje 4 kutyát, és ha valamelyiknél furcsaságot észlel, azonnal forduljon állatorvoshoz!
Rágcsálóknál viszonylag gyakori a kannibalizmus. Sok esetben semmiféle konkrét okra nem lehet visszavezetni. Ahhoz, hogy érdemleges választ adjak, részletesen ismerni kellene az anyanyúl tartási körülményeit. Remélem nem szabályellenes az, hogy megadom a mobilszámom, hogy ezt a hosszadalmasabb átbeszélést így intézhessük. 06-30-934-5480
Igen,lehet. Vagy laborvizsgálattal,vagy eliminációs diétával állapítható meg ez a diagnózis. Kérje állatorvosa segítségét.
Ezek a tünetek elég általánosak. Szerintem sürgősen forduljon állatorvoshoz, hogy megvizsgálhassa Kedvencét! Dr Fekete Richard
Ha nincs orrfolyás, akkor nem kóros a dolog. Semmit sem kell tennie.