2626. Sportoljon az elhízott madárka!
Egy kacagójancsit más néven kacagó kokaburát (Dacelo novaeguineae) fogyókúrára fogtak, miután túl sok kolbászt fogyasztott és nagyon elhízott.
Egy kacagójancsit más néven kacagó kokaburát (Dacelo novaeguineae) fogyókúrára fogtak, miután túl sok kolbászt fogyasztott és nagyon elhízott.
Azoknál a nőstény macskáknál, amelyeket nem ivartalanítottak, fel fog lépni a tüzelés (szaknyelven ivarzás) és a jelek egyértelműek, ha egyszer tudod mire kell figyelned. A következőkben bemutatunk néhány viselkedésbeli jelet, amely a macskád tüzelésére utalhat.
A sárga szín azért nagyon előnyös az állatoknak, mert ennek segítségével könnyen el tudnak bújni a rájuk leső ragadozók elől. A sárga karolópók például sárgából fehérré képes változni, majd vissza. A tengeri rózsák szépek ugyan, de a legtöbb hal óvakodik a közelükbe menni, mert csápjaik idegbénító mérget tartalmaznak.
A teknősök ugyan nem a gyorsaságukról híresek, de ha egyik társuk bajba kerül, pillanatok alatt a segítségére sietnek. Így van ez akkor is, ha valamelyikük a páncélján fekszik, és képtelen megfordulni.
Ez a kisemlős a Roborovsky és Koslov expedícióról kapta nevét, ugyanis 1984-ben ők fedezték fel ezt a fajtát.
Kedves Érdeklődő! A gordon szetter kedves, barátságos, ELEVEN kutya. Lakásban is tartható, de mint (egykori) vadászkutya, nagy a mozgásigénye. Szőrzete rendszeres ápolást igényel, hogy ne alakulhassanak ki csomók, elfilcesedett területek.
Ilyen kérdésekre egyetlen jó válasz van csak: tessék ezt ÍRÁSBAN megkérdezni a célország külképviseletétől! Az Egyesült Királyságnak van Budapesten naygkövetsége, forduljon hozzájuk.
Kedves GAzdi! Otthon miért van rajta a fojtólánc? és miért nincs beállítva? Ha már ragaszkodnak ehhez a nyakörvhöz, akkor legalább válasszák a félfojtó változatot, ennél a nyakörv ugyan szűkül ahogy feszül a póráz, de csak egy bizonyos mértékig, így beállítható, hogy épphogy körbefogja a kutya nyakát. Ha a kutya kedvetlen, akkor javasolt egy állatorvosi kivizsgálás, látatlanban ugyanis ilyen jellegű problémára sajnos semmit nem lehet mondani.
Üdv! Ennek a gekkónak a szemével valami baj van valóban. Egy vizsgálat után többet lehet mondani, hogy pontosan micsoda...Érdemes lenne őt elvinni egy hüllős állatorvoshoz. Üdv-Éva
Kedves Anikó! A kép nagyon rossz minőségű. De utalhat betegségre... vagy valamilyen traumára is. Érdemes lenne megmutatni hüllőspecialista állatorvosnak. Üdv-Éva