2706. Hátsó lábak izomgyengesége macskáknál
A macskáknál a hátsó lábak izomremegése olyan dolog, melyről a macskatulajdonosok remélik, hogy sosem fogják látni. Ám mi a helyzet, ha ez mégis előfordul?
A macskáknál a hátsó lábak izomremegése olyan dolog, melyről a macskatulajdonosok remélik, hogy sosem fogják látni. Ám mi a helyzet, ha ez mégis előfordul?
A mi házimacskánk természetétől fogva vadász alkat. Egy boldog macska jól-ápolt tagja a családnak. Tiszteld a macska valódi természetét és örök barátra teszel szert!
A devon rex macskák elragadó háziállatok és remek társaság azok számára, akik élettel és mozgással teli karakterre vágynak, mivel roppant csintalanok és állandó figyelmet igényelnek.
A szarvas csörgőkígyó (Crotalus cerastes) nevét a természetes környezetében, vagyis a sivatagi homokban tett kúszó mozgásáról kapta, de ezenkívül számos más jellegzetes tulajdonsággal is rendelkezik.
Szokás szerint, amikor nem látod a hüllődet sütkérezni egy kövön vagy összetekeredve a búvóhelyén, az első lépés amit tehetsz az, hogy lebontsd a terráriumot. A hüllők gyakran igen leleményesen terráriumuk díszítőelemeit búvóhelynek használják.
A jelölés általában megszüntethető ezzel a beavatkozással, azonban ezt tartási körülmények is befolyásolhatják, így néhány állatnál ez megmarad. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor.
Elképzelhető cukorbetegség, veseprobléma, húgyuti vagy ivarszervi megbetegedés. Egy alapos orvosi vizsgálat, vérképelemzés adhat a kérdésére választ.
A galamb méretétől is függ, illetve egyáltalán elfogadja-e, hogy a génjeibe kódolt 2 tojásnál több kerül alá. Vagyis 8-10 tojás is elférhet alatta, de esélyes, hogy szétrúgja a fészket és ha visza is ül, csak két tojást ül meg. Konkrét tapasztalataim erről nincsenek, mivel ilyesmivel nem kísérleteztem. Jó pár éve valamelyik internetes fórumon olvastam, hogy valakinek sikerült galambbal fürjet keltetni. A japántyúk alá 15-20 tojást gond nélkül be lehet tenni. Általában jellemző a törpetyúkokra, hogy jó kotlók, a fürjtojástól a pávatojásig bármit kikeltenek.
Tisztelt Andorkó Úr! Valóban foglalkozunk allergia diagnosztikával, ami abból áll, hogy a vérből megmérjük a legfontosabb 92 allergén aktivitását. Ebben benne foglaltatnak a pollenek, gombaspórák, poratkák, táplálék komponensek stb. Ennek eredménye alapján a pozitív táplálékkomponenseket kiiktatjuk a táplálékból, a belégzési allergének ellen termelhető aza bizonyos immuszérum. Az árakért kérem hívjon fel telefonon! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu 06209343119
Kérem, vigye el a kutyust egy állatorvoshoz, a leírtak alapján nem lehet diagnózist felállítani. Egy Röntgen vizsgálat sem ártana.