2756. Kutyafajták: a pomerániai törpespicc
A törpespicc egy élénk, intelligens kiskutya, amely mindig képes mosolyogni a gazdájára. A porosz Pomeránia vidékén tenésztették ki, egykor nagytermetű volt, de ma az egyik legkisebb ölebfajta.
A törpespicc egy élénk, intelligens kiskutya, amely mindig képes mosolyogni a gazdájára. A porosz Pomeránia vidékén tenésztették ki, egykor nagytermetű volt, de ma az egyik legkisebb ölebfajta.
Mit eszik a süni? Milyen szükségletei vannak, és milyen a természete? Segítünk, mire kell figyelned, ha sünit szeretnél tartani!
Növeljük ismereteinket néhány rövid, de lényeges információval erről a népszerű állatról. Adatok, információk és könnyed, szórakoztató, furcsa, lenyűgöző és vicces tények keveréke az elefántokról. Számos téma és sok adat. Jó szórakozást!
Ősi szibériai fajta, spitz típus, mely a szibériai Szamojéd törzsről kapta nevét. Szánhúzóként és a rénszarvas csordák megvédésére használták a szamojéd nomád népek. Ez a szívós faj több száz éven át fennmaradt tiszta fajként.
A kávéscsészényi malacok trendje nem enyhül, mivel egyre több ember fogadja örökbe ezeket az aprócska házikedvenceket...
Nem látták jól, hogy egy másik kutya kellett az első kutya mellé, - Ön írta, hogy tökéletes és kigyensúllyozott életet élt korábban Önök mellett. A két kutya rendkívül eltérő előélete alapján előre programozott volt a súrlódás és a konfliktus, amelynek nagyon sok oka van. A kutyaiskolai foglalkozás nem oldja meg ezt a problémát, ezt csak a kutyák eredeti életterében Önök tudják megoldani. A két vagy több kutya közös tartásával kapcsolatos szakmai írásom itt letöltheti >>> http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf
Több oka is lehet, meg kell mutatni állatorvosnak (tályog, daganat, idült sertésorbánc..)
Kedves Viktória! Kellene végezni egy gasztroszkópiás gyomortükrözést a kutyusnál, szűkség esetén szövetminta vétellel egybekötve. Így kiderülhetne mi van a dolog hátterében és hogyan kellene kezelni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Gazdi! Így látatlanban elég nehéz bármiféle véleményt is írni a tünetek alapján, mindenképp mutassa meg a cicust egy állatorvosnak, aki alaposan megvizsgálja.
Kedves Petra! Elnézését kérem, de a levele sajnos elkerülte a figyelmemet. Az emlődaganat csak sebészileg távolítható el. Szíves figyelmébe ajánlom a CV 247 készítményt (Hungarovet), ill. a Minera cseppeket. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos SanaVet állatorvosi rendelő 1076 Budapest, Garay u. 21. Tel.: 06 1 3211355