3051. Tibeti terrier kennel
Hogy milyen is egy igazi terrier kennel, azt megnézhetjük a következő videóban, ahol egy különleges kutyafajtát tekinthetünk meg, a tibeti terriert.
Hogy milyen is egy igazi terrier kennel, azt megnézhetjük a következő videóban, ahol egy különleges kutyafajtát tekinthetünk meg, a tibeti terriert.
Itt az ősz. Megérkezett a hajnali köd, a reggeli sétánál lábunk alatt recseg-ropog a fehér zúzmarával takart kései fű. Igaz, napközben még olykor cirógat a napsugár, de eljött az ideje, hogy kényelmes, meleg ruhába öltöztessük apró kutyáinkat. Az ősz slágere a megoldás! Lássuk, mi az!
Ezt a borjút a mamája nagyon korán elutasította magától, a gazdának kellett őt felnevelnie. Nézzük meg a kitagadott borjúról készült aranyos videót!
Néhány éve annak, hogy elsősorban a spanyol piac elvárásai miatt elkezdődött a magyar mangalica fajta korszerűsítése.
Mi MICSODA mini - Gyere velünk a tanyára! - című kötete egy izgalmas kirándulás a gyermekeknek a tanyasi élet és a gazdasági udvar lakói közé. A kötetből rengeteg kérdésre megkapják a választ: Mi történik az istállóban? Mit esznek a disznók? Mit csinál a bálázógép? Mi terem a kertben? Miért hempereg a sárban a disznó? Miből sütik a kenyeret? Lássuk!
A képen nem látom jól az állapotot. Első tüzelésnél előfordulhat ilyen hormonális túlműködés, de ha nem szűnik az állapot( és egyébként is) javaslom az ivartalanítást.
Ha a "játék nem durvul el", azaz nem lesz belőle verekedés, agresszió, harapás stb., akkor nem gond. Én azért azt javasolnám, hogy a vemhesség felétől-kétharmadától tartsa külön, ingerszegényebb helyen...
Kedves Gazdi! Allergia teszt nélkül minden csak találgatás és próbálkozás. A csirkehús meg pont annyiszor allergén, mint a többi fehérje, nincs kitüntetett szerepe. Homeopatiával sajnos nem foglalkozom, nem is nagyon hiszek benne. Viszont a vérből történő allergia diagnosztika és az erre alapulóan elkészített hiposzenzitizáló kezelés eredményes és mellékhatásmentes. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Üdvözlöm! Normál esetben nem lenne semmi gond, ha esetleg észreveszik egymást. Mivel a szakállas agáma nappal aktív, a leopárd gekkó pedig éjszaka, így kevés az esély, hogy folyamatosan egymás szeme előtt lennének. Ha a szakállas agáma ennyire inaktív, talán még jól is jöhet egy kis izgalom az életében. A leopárd gekkó sem a stresszesebb állatokhoz tartoznak, így véleményem szerint nincs ok az aggodalomra. Üdvözlettel: Zs&G Reptiles
Kedves Gazdi! Mindenek előtt meg kellene tudni, hogy mi okozhatta a halva születést. Nem írja, hogy a halva született kölyköket ill. az anyakutyát látta-e, megvizsgálta-e állatorvos. Nagyon fontos lenne! Mindezen vizsgálatok után lehet csak következtetni, hogy a következő elléseire kihathat-e az ezt előidéző ok! Lehet, hogy csak az volt a probléma, hogy túl korán fogták tenyésztésbe az anyaállatot; érdemes lett volna megvárni a két éves kort! Lelkileg nyilván valamilyen szinten megviseli a szukát ez az esemény, de általában elég hamar túl teszik magukat rajta. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos.