3151. Ragadozók: a prérifarkas vagy kojot (Canis latrans)
A prérifarkas a kutyafélék családjába tartozó faj. A prérifarkas méretben és alakban megegyezik a középméretű collie kutyáéval, de a prérifarkas farka kerek és bozontos.
A prérifarkas a kutyafélék családjába tartozó faj. A prérifarkas méretben és alakban megegyezik a középméretű collie kutyáéval, de a prérifarkas farka kerek és bozontos.
Az év utolsó kiállítását láthattuk múlt hétvégén a Hungexpón. Aki különlegességre vágyott, az meg is kapta, a 3500 nevezett kutya közül mindenki megtalálta kedvencét.
Ha fontolgatod a juhtenyésztést, fontos ismerned a különböző juhfajtákat és ezek főbb jellemzőit. Ha úgy döntesz, hogy juhtenyésztéssel szeretnél foglalkozni, számos fajtából választhatsz, hiszen különböző méretű, színű és szőrzetű birkaváltozatok állnak rendelkezésedre.
Mindannyian azt szeretnénk hinni, hogy a szívtelen emberek azok akik megmérgezik a macskákat és más állatokat, nem tudjuk, hogy legtöbb esetben a háziállat tulajdonosok véletlenségből mérgezik meg a saját állataikat.
Képzeld el, hogy nem kell többet a macskaalom takarítással foglalkoznod és minden nap tiszta, higiénikus lesz cicusod illemhelye, és még a kedvenced is imádni fogja. Van ilyen, már megmutattuk, most lássuk a használók véleményeit!
Miét nem akarják? Az lenne a legjobb és leggyorsabb módszer, Távolról csak a Bp televízió egyes műsoraiban szoktak kezelni, de ott sem ilyen esetekben.
Kedves Gazdi! Mielőbb el kellene vinni a kutyuskát egy jól felszerelt rendelőbe, ahol tudnak laboratóriumi vizsgálatot és ultrahang vizsgálatot végezni. Valószínűleg hormonális problémáról van szó pl. cukorbetegség vagy pajzsmirigy alulműködés esetleg Cushing-kór. Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc
Többféle dologra utalhat. Lehet hogy ugrás közben meghúzta a lábát, vagy beakadt valahova, vagy történhetett idegsérülés is. Ideg sérülés esetén kevés B1 vitamint lehet a nyuszinak adni vízében feloldva. De a pontos kivizsgáláshoz ha teheti vigye el az állatorvoshoz.
Kedves Kérdező! Egy ilyen kis kutyát még naponta 3x kell etetni. Az is kérdés, mit kapott előtte enni, illetve hogy mikor választották le. Hosszú távon gyári tápokat javasolok, ezek beltartalmi értékei az igényeknek megfelelően vannak beállítva. Egy állateledelboltban valószínűleg szaktanácsot is tudnak adni melyiket válasszák, de a minőség a legfontosabb.
Ezt a problémát feltétlen mutassa meg sebész állatorvosnak. A fotóról nem tudtam pontosan kivenni, de ez több probléma is lehet: tályog, daganat stb. Gyógyításához rendelői körülmények szükségesek.