3206. Egyedi macskanevek kandúroknak és a lánycicáknak
Egyedi cicanevet szeretnél a macskád számára? Íme, a legkülönlegesebb lánycica és fiúcica nevek!
Egyedi cicanevet szeretnél a macskád számára? Íme, a legkülönlegesebb lánycica és fiúcica nevek!
A macskák puszta szépsége a művészeket macskaportrék festésére, a fotósokat lényegüket bemutató pillanatképek készítésére, a költőket pedig bájos viselkedésükön való elmélázásra ihlette.
Macskáknál az íny és a fog betegségei a fogínygyulladás következményei, melyet a fogkő felhalmozódása, illetve a fogak körüli szövetek gyulladása okoz. A fogak épségének megőrzése érdekében, fontos a rendszeres fogorvosi ellenőrzés.
Az emberek mindig is rejtélyesnek találták a macskákat. Ezért van az, hogy az évszázadok során ezek az aranyos kis állatok igen sok (és sokszor nevetséges), róluk keringő tévhitet kellett elszenvedniük.
Németországban egy Etana nevű szuka 17 kiskutyának adott életet. Az ellés természetes úton történt, a kölykök mind egy szálig egészségesek.
Nem tüzelhet még a kiscica,és sajnos a kandúr kárt is tehet benne. El kellene különíteni őket,amíg a kicsi nem tudja megvédeni magát. A kandúrt feltétlen ivartalanítanám,és később a kicsit is.
Kedves Tünde! Ajánljuk az alábbi könyvet: Del Celina Amo: Kutyaiskola lépésről lépésre Korom Gábor: Neked ugatok Valamint a Népszigeti kutyaiskola, a Cerberos Kutyaiskola, és a TopMancs kutyaiskola weboldalát, valamint a Háziállat.hu cikkeit, linkeket lásd lentebb! Üdvözlettel: Háziállat Magazin
Mindenképpen bővebb információt kérnék a kérdezőtől, ennyiből sajnos semmit nem lehet felelősséggel mondani. Mindenképpen szükséges, hogy milyen fajú halakról, milyen akváriumi körülmények között van szó, a halak mikor kerültek be az akváriumba, milyen külső tünetek jelentkeznek a halon stb..
Üdvözlöm! A pók egy keresztespók, mégpedig egy "tök-keresztespók". Azért van zárójelben a név mert a génuszt értem alatta, nem pedig egy fajt (aminek véletlen pont ugyanez a neve). A génusz neve Araniella. Azonban ide 5 faj tartozik [Araniella alpica (L. Koch, 1869) Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) Araniella displicata (Hentz, 1847) Araniella inconspicua (Simon, 1874) Araniella opisthographa (Kulczynski, 1905)] amiket egymástól nagyon nehéz elkülöníteni, mikroszkóppal is, nemhogy képről. Itt főleg 2 jöhet számításba: Araniella cucurbitina (Clerck, 1757) -Tökkeresztespók vagy Araniella opisthographa (Kulczynski, 1905) -Ötpontos tökkeresztespók. Ez valószínű, de nem biztos, hogy az A. cucurbitina. Ezért maradjunk az Araniella génusznál, mint végső megoldásnál.
Tisztelt kutyatulajdonos! Valószínűnek tartom, hogy a könnytermelő mirigyek fordultak ki a kutyus mindkét szemén a szemzugban és nem a könnycsatornái. Természetesen műtéti úton gyógyítható a betegség, amelynek árát mindig a vizsgálat után, az állapottól függően tudják közölni.