3261. Láttatok már táncoló lovat?
A következő felvételen egy fekete ló megmutatja a közönségnek, hogy a lóidomár nem hiába fáradozott.
A következő felvételen egy fekete ló megmutatja a közönségnek, hogy a lóidomár nem hiába fáradozott.
Rober Tabor - Kedvencünk, a macska című cicás könyve a macska pszichéjét, viselkedését, táplálkozását mutatja be, hogy jobban megimerhessük ezt a titokzatos állatot.
A tatabányai Tappancs lett az ország kedvenc menhelye a Facebook szavazás második fordulójában – Több mint 1000 kg eledel adományt kaptak a tatabányaiak, a szavazás pedig folytatódik.
Egy érdekes állatmentés története tartotta a múlt héten izgalomban Amerikát.Ripleynek nevezték el az árokban megtalált kutyát, mert hihetetlen volt, hogy a piszkos, gubancos, csótányokkal teli szőr alatt egy fiatal, fajtiszta toy uszkár lapult.
A táplálék-kiegészítők és vitaminok létfontosságúak szervezet optimális működésének szempontjából. A mai világban egy alma vitaminértéke sajnos nem ugyanaz, mint évekkel ezelőtt volt. Mindez a lovak etetését is befolyásolja.
Kedves Érdeklődő! Fogalmam sincs, hogy hol a Tócóskert :-) , viszont javaslom keresse fel állatorvosát, aki segíteni fog a rengeteg féle készítményből választani.
Kedves Lilla? Miért nem viszi állatorvoshoz????????????????????????
Kedves Gábor! A "foszfor tartalmú" szer neve: PHOSPHORUS CH30. Recept nélkül kapható. Általános adagolása heti 3x 5 globulus. Ez egy jól bevált homeopátiás szer légcső-kollapszus esetén. Azonban nem biztos, hogy Kedvencének is erre a szerre van szüksége! Kipróbálni lehet, de ha kb. két hét alatt nem következik be lényeges javulás, mindenképpen javaslom, hogy kérjen "személyre szabott" kezelést a kutyusnak. Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea
Üdvözlöm! Szerintem ez valamilyen bakteriális gond lehet, ami valószínűleg a rossz tartási körülményekre vezethető vissza. Állatorvoshoz kell vinni és valamelyik széles-spektrumú antibiotikummal kell kezelni.
Kedves Gazdi! Létezik a homeopátián belül egy hatásos gyógymód daganatos betegségek esetén is. Figyelmébe ajánlom a következő írásomat ezen az oldalon: Daganatos betegségek szelíd gyógykezelése Ez a módszer akkor tud segíteni, ha van még a szervezetnek elegendő tartaléka arra, hogy beindulhassanak az öngyógyító mechanizmusok. Az Ön kedvence esetében, amit levelében leírt, túl kevés információ arra vonatkozóan, hogy meg tudjam mondani, van e még esély a gyógyulására. Nagyon sok múlik azon is, hogy milyen az általános állapota a kis állatnak. Hogy tisztábban láthassak, jóval több információra lesz szükségem Kedvencével kapcsolatban (vizsgálati leletek, az állat viselkedése, esetleges tünetei, mi javít, mi ront az állapotán, ... stb.). Ha szeretne homeopátiás "személyre szabott" kezelést, kérem hívjon időpont-egyeztetés céljából: 06 (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea.