3341. Állateledelfutár webáruház
2010 októbere óta a szentlőrinci Agro-Porta Kft üzemelteti az Állateledelfutár webáruházat. Ezen a néven már korábban is működött webáruház, előző tulajdonosától vásároltuk meg és fejlesztettük tovább.
2010 októbere óta a szentlőrinci Agro-Porta Kft üzemelteti az Állateledelfutár webáruházat. Ezen a néven már korábban is működött webáruház, előző tulajdonosától vásároltuk meg és fejlesztettük tovább.
Dr. Kopócsi Andrea vagyok. Az állatok gyógyításában fontos számomra, hogy kíméletes módon segítsem a pácienseket egészségük helyreállításában. (Szelíd gyógymódok az állatorvoslásban, homeopátia.)
Saját adatlapot hozott létre kutyájának a Facebookon a közösségi portál alapítója, Mark Zuckerberg.
Egy eladásra kínált lóról készült jó minőségű fénykép gyakran a legelső szempont a vásárló szemszögéből, aki hirdetések útján szeretne lovat vásárolni.
A márna a Barbus fajhoz tartozik, és a pontyfélék (Cyprinidae) családjának tagja. Az egész világon megtalálható ez a halfaj, Dél-Amerikát kivéve. A márna hosszúkás, henger alakú hal, szája sarkaiban kis bajusz található.
Kedves Gazdi! DONA adható kutyának, baja nem lesz tőle, bár véleményem szerint a kutyának gyártott készítmények hatékonyabbak, jobban és gyorsabban beépülnek az ízületi porcba, jobb és hatékonyabb a felszívódásuk! Én az állatorvosi készítményeket ajánlanám, ha pedig a kutya állapota nem javul, keressenek fel egy hozzáértő szakorvost! Üdvözlettel, Dr.Fux Attila A kutyák izületi gyulladásának kezelése és a fájdalom megszüntetése Ízületi betegségek: artritisz és artrózis A kutyák reumás izületi gyulladása (rheumatoid arthritise; gyulladásos autoimmun betegség) Új izületvédő injekció kutyáknak
Kedves Gazdi! RTG képek nélkül bármit is válaszolnom, mert specialistaként sem látunk bele a kutyusba sajnos, hogy mi a baja. Sok esetben RTg vizsgálaton kívül szükséges egyéb kiegészítő vizsgálat is még, pl. CT/MR. Kérem privátban küldje át emailben a RTG képeket erre a címre: drfuxattila@gmail.com és nagyon szívesen megnézem, válaszolok! Üdvözlettel, Dr.Fux Attila
Porcetősítőt adhat neki, de 3 hónaposan még előfordulhat ilyen. Illik hozzám a csivava? A világ legkisebb kutyafajtája a csivava
Tisztelt Tulajdonos! Mindenképp ortopéd kollégával kellene megvizsgáltatnia a cicát , én ebből amit leírt térdproblémára gondolnék, nagytestű macskánál előfordul térdszalagszakadás, patellaficam és akár csípődysplasia is. Üdvözlettel, Dr.Fux Attila Hirtelen sántít a kutyád? Keresztszalag szakadás?
Helyileg esetleg kezelhető valamilyen gomba ellenes kenőccsel. Ha bőrgomba, akkor néhány hét alatt várható gyógyulás. Kapható macskáktól, embertől, másik kutyától is. De a bőrgomba csak feltételezett diagnózis, ha nem küldtek mintát laborba.