3466. Bemutatjuk a kis földimalacot (Orycteropus afer)
Egyesek szerint gusztustalan, mások szerint pedig a legaranyosabb állat a földimalac. A tampai állatkertben bemutatták a nyilvánosság előtt az újszülött földimalacot.
Egyesek szerint gusztustalan, mások szerint pedig a legaranyosabb állat a földimalac. A tampai állatkertben bemutatták a nyilvánosság előtt az újszülött földimalacot.
Simon’s Cat sikertörténete 2008-ban kezdődött a Cat Man Do című klippel, amely után egymást követték a történetek a kis pufók és rosszcsont, kézzel rajzolt cicáról.
Nemrégen olvashatták cikkünket a verekedő kutyákról. Komoly probléma ez, és nagyon veszélyes lehet , ha nem megfelelő módszerrel próbáljuk meg szétválasztani a felbőszült ebeket.
A Felelős Állatbarátok Egyesülete idén is futásra invitálja a négylábúakat és lelkes gazdáikat.
Lezárult a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) internetes szavazása a 2012-es év madaráról.
A hüllők alapvetően díszállatok amik akkor érzik a legjobban magukat ha hagyják őket a helyükön nyugodtan élni. Ha megfelelő a terrárium és van benne egy nagyobb medence akkor nem kell őket kiszedni és helyettük eldönteni hogy mikor van kedvük egy kis pancsoláshoz. A túl fiatal állatok érzékenyebbek a hirtelen hőmérséklet változásra. Azt gondolom hogy talán a "fűrdővíz" hőmérséklete nem volt azonos a terráriuméval és ha ez így volt akkor a hirtelen hőmérséklet változás lehet a gond oka. Ha nem kezdenek enni nézesse meg állatorvossal, de ha egy ilyen hőstressz volt a gond kiváltó oka akkor nem vagyok optimista.
Állatorvosnak mutassa meg, szerintem felső légúti fertőzés...
Lehet, de meg kellene nézetni a fogait.
Kedves Adrienn! A képek alapján akár allergiás bőrgyulladás is lehet, de képről ilyet nem lehet egyértelműen megmondani. Sajnos azt tudom mondani, hogy meg kell mutatni szakembernek, mert az otthoni kezelés inkább ártani szokott, mint használni. Próbáljon meg az árakról és a színvonalról tájékozódni, mielőtt felkeres egy kollégát. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Lehetséges, hogy szemsérülés okozta. Azt javasolom, mutassa meg egy szemészetben jártasabb kollégának...