3626. Egy hűséges cica egy hónapig várta a gazdáját egy repülőgéproncsban
Csak a napokban került meg egy cica, amely a július 11-én egy szibériai folyón leszálló AN-24-es utasa volt: a gépben bujkálva várta gazdáját.
Csak a napokban került meg egy cica, amely a július 11-én egy szibériai folyón leszálló AN-24-es utasa volt: a gépben bujkálva várta gazdáját.
Nudli, 2 hónapos tündéri kandurka. Testvéreivel együtt, focilabdának használták fiatalok, úgy gondolták jó poén.
Ismét fontos lépéseket teszünk az állatvédelem érdekében! A TordasZoo Állatmentő Farm Kiemelkedően Közhasznú Alapítvány ivartalanítási akciót szervez augusztusban és szeptemberben.
Gazdái nem adták fel a keresést, így 14 heti kóborlás után végül visszatérhetett szerető családjához, Arnold a 14 hónapos Nagy Svájci Havasi Kutya. A csodát sosem látott összefogás előzte meg, egy közösségi portálon több tízezer ember osztotta meg naponta a csellengő kutyát kereső posztokat és videót. Rengetegen drukkoltak az USA tagállamaiból, Olaszországból, Franciaországból és Szlovéniából is.
Másodszor, harmadszor és sokadszor is jó egyet sétálni a Miskolci Állatkertben. Csütörtökön délelőtt nagyon sokan gondolhatták ezt, hiszen több kisgyermekes család is a Vadasparkban töltötte az idejét.
Valószínűleg valamilyen átmeneti fájdalom, zsibbadás lehet. Nézzék át a talpait, ujjközeit, nem szúródott-e bele valami? Ha nem, és a probléma visszatér, akkor vizsgáltassák meg őt állatorvossal!
Kétségtelen, hogy a vér látványa mindig nagy aggodalmakat kelt, de azért koránt sincs akkora baj, mint gondolná! A vastag és végbél belső fala tele van apró, pici, vékonyfalú erecskékkel, amelyek egy kis erőlködés alkalmával könnyen megrepednek és ilyenkor pár csepp vér keveredik a bélsárba. Ez önmagában nem kóros, nem utal betegségre. Viszont gyakori követklezmény a hígabb és a túl kemény kaki ürítésénél. Az állatot mindig egyben kel nézni, és egy cicánál nagyon fontos, hogy milyen a kedve, eszik-e, jól múködik-e? Ha igen, akkor ezzel az apró tünettel nem nagyon kell foglalkozniuk.
Kedves Érdeklődő! Akkor lehet, nincs is baj? A hullámosok ivarérésekor derül ki, hogy hím, vagy tojó. Ilyenkor a csőr fölötti viaszos rész hímek esetében kékes lilás lesz, tojók esetében barnás, esetleg rózsaszínes.
Pl. a sok hányástól felületi trauma.
Valószínüleg létezik más megoldás is. Tudassa ezt a kezelő állatorvossal. Amennyiben ő nem partner a kezelés változtatásában , keressen fel egy más állategészségügyi intézményt. De előtte mindenképpen konzultáljon a kezelő állatorvossal. Üdv