3721. Megvan a hónap állatvédő újságírója
A szerencsétlenül járt és elesett állítok védelme közös ügy: a gazdiké, az állatoké, a szervezeteké, na és a médiáé is. Gazdára talált a "Hónap állatvédő újságírója" cím.
A szerencsétlenül járt és elesett állítok védelme közös ügy: a gazdiké, az állatoké, a szervezeteké, na és a médiáé is. Gazdára talált a "Hónap állatvédő újságírója" cím.
Minden lelkes kutyagazdi felteszi ezt a kérdést: Mivel etessem a kutyámat? Tisztázzuk hát az elején. Szó sincs arról, hogy csak a drága táptípusok lennének megfelelőek a kutya etetésére. Az olcsóbb árfekvésű tápok között is van sokféle, melyeket gond nélkül lehet etetni.
A SlágerFesztivál háziasszonya könnyen bírja a mindennapos feszített munkatempót. Rózsa elmondása szerint csak egy titka van: az egészséges életmód.
Geónak nagyon izgalmas élete van Janik mellett, hiszen nem csak hogy együtt autóznak, de Geó ült már vonaton, helikopteren, repülőn és limuzinban is, sőt, a körhintát is kipróbálta már.
Aki vadászgörény tartására vállalkozik, annak tudnia kell, hogy egy olyan állatot vesz magához, amelyik kis termete ellenére nem elégszik meg a rágcsálóknál jól bevált ketreces tartással.
Meg kell mutatni állatorvosnak, kérdés van-e láza, kitisztult-e rendesen ellés után (magzatburok távozott)
Kedves György! A lógó bőrcafat inkább kicsit több lehetett mint bőr... szerintem a teknőst valami sérülés érhette, és mostanra lökődött el az elhalt rész.. ami eddig ott csüngött.. a Kép amint küldött úgy néz ki mint egy gyógyulófélben lévő seb... Szerintem ezt már nem kell bolygatni... Üdv-Éva
Akár tályog, akár daganat okozza a tünetet, orvosi kezelés, szikehasználat nélkül nem valószínű, hogy megszűnjön. Talán gyulladáscsökkentő kenőcs (pl. Bepanthen) rendszeres alkalmazásával van erre esély, amennyiben gyulladás okozza az elváltozást.
Kedves Gazdi, A kellemetlenségeken túl azért is érdemes leszoktatni kutyánkat az ugrálásról, mert ez egy olyan helyzet, ahol ő irányítja a cselekvést... van már erről cikkünk, kérem olvassa el >>
Kedves Gazdi! El kellene vinni állatorvoshoz, úgyis be kell neki adni a védőoltásokat és a féreghajtót is. Útmutató 8 hetes kiskutyához >>