3896. Imádkozó vidrákat kapott lencsevégre
Elárasztottak hívásokkal egy fotóst a hívők, akik úgy vélik, olyan vidrákat kapott lencsevégre, akik éppen az Urat dicsérték. De vajon tényleg imádkoztak a lefotózott állatok?
Elárasztottak hívásokkal egy fotóst a hívők, akik úgy vélik, olyan vidrákat kapott lencsevégre, akik éppen az Urat dicsérték. De vajon tényleg imádkoztak a lefotózott állatok?
Számoló lóval büszkélkedik egy kaliforniai nő: az állat matematikusnak ugyan nem mondható, de 1-től 19-ig felismeri a számokat.
Csíkos, pöttyös kölyke született április közepén a debreceni állatkert dél-amerikai tapírpárjának (Tapirus terrestris), Samunak és Lunának.
Néhány hónap eltéréssel két albínó Benett-kenguru (Macropus rufogriseus) született a Szegedi Vadasparkban, az idősebb testvér a szép napsütéses időben már kibújik anyja erszényéből, a fiatalabbnak csak a feje bukkan elő néha.
Egy fiatal önkéntesekből álló csapat azt a merész célt tűzte maga elé, hogy alapjaiban változtatja meg, amit eddig az ételmaradékok újrahasznosításáról gondoltunk. A minap pet it néven nyílt mozgalmat indítottak, hogy a helyi éttermek konyhai maradékai eljussanak a közelben lakók háziállataihoz, ezáltal csökkentve a környezet és a gazdik pénztárcájának terhelését.
Egy vér- és röntgen vizsgálat közelebb vinne a diagnózishoz. Esetleg kontrasztkásás sorozatfelvételt kéne készíttetni, hogyan ürül a cica gyomra és bélrendszere., illetve nem ül-e szőrlabda a gyomrában?
vizsgálat!!! Álatovos!!! üdv
Kedves Érdeklődő! A szürke-hályog kizárólag műtéti úton szüntethető meg, rágcsálók esetében sem ismeretes más kezelés, de ezt a megoldást szinte sosem javasolják. A szürke-hályog nem jár fájdalommal, így értelmetlen lenne ekkora kockázatnak kitenni. A látásvesztés sem viseli meg őket, látásuk gyenge, és terráriumban tartott állatként a ragadozók észrevétele sem életbevágó tényező. Mivel ez a betegség nem fertőző, és fájdalommal sem jár, nem tudok rá kezelést javasolni. Üdvözlettel: Nitta
Kedves Bianka! Ha gyógyítható az elváltozás,tudjuk orvosolni. Amennyiben nem,csak szenvedést okozunk az állatoknak.Kérlek mutasd meg a kis libákat állatorvosnak. Dr. Puskás Gábor
Az étvágytalanság a legtöbb betegség tünete. A legjobb lenne, ha egy alapos vizsgálat céljából felkeresnék az állatorvosukat!