3911. Macskás kávéház nyílik Bécsben
A macskák kedvelőinek akarnak kedvében járni egy új bécsi kávéház tulajdonosai. A Cafe Neko vendégeit öt cica hivatott jó kedélyre deríteni.
A macskák kedvelőinek akarnak kedvében járni egy új bécsi kávéház tulajdonosai. A Cafe Neko vendégeit öt cica hivatott jó kedélyre deríteni.
Négyszer súlyosabb volt az átlagnál a világ legkövérebb macskája. 18 kilót nyomott Maow, azaz Miaú. Az orvosok még próbáltak rajta segíteni, de már nem lehetett.
Szájharmonikázó, pontosabban ormányharmonikázó elefántja van egy állatkertnek az Egyesült Államokban.
Mesterségesen nevelték fel a március elején született szurikátakölykök egyikét a Fővárosi Állat- és Növénykertben.
Félezer pulóvert tervez kötni pingvineknek egy német nő.
Szövődmény léphetett fel az orbánc miatt, ki kell hívni az állatorvost!
Kedves Gazdi! Azt tanácsolhatom, hogy feltétlenül keresse fel a műtőorvost a kutyával és ha ő mindent rendben talál, akkor mindenképpen fizioterapeuta segítségével kezdjék meg a rehabilitációt: http://www.kisallatfizio.hu/index.php?o=fizioterapeutak Nagyon fontos a kíméletes és fokozatos terhelés, nem 30 perces úszással kezdjük a műtött láb terhelését, főleg ha fájdalmas az ízület és sorvadt az izomzat. Üdvözlettel: Rostás Luca kutya-fizioterapeuta http://ebfizio.hu/ http://www.facebook.com/ebfizio
Kedves Gazdi! Mindenképpen hasznos és fontos lenne a kutyus fizioterápiás kezelése. Rengeteg gyakorlat, fogás alkalmazható, azonban ezeket csak szakképzett terapeutától érdemes személyesen megtanulni. Ezen az oldalon keresgélhet köztük: http://www.kisallatfizio.hu/index.php?o=fizioterapeutak Sok kiegészítő módszer is létezik még a minél sikeresebb és gyorsabb rehabilitáció érdekében a kutya állapotától függően (TENS, mágnesmező terápia, hidroterápia). Ezekről is a fenti szakemberektől érdeklődhet. Üdvözlettel: Rostás Luca kutya-fizioterapeuta Tel.: +36 70 3866285 http://ebfizio.hu/ http://www.facebook.com/ebfizio
Kedves Gazdi, azonnal állatorvoshoz, meg kell vizsgálniaz egyéb tüneteket is, mint például gyengeség, hasmenés, letargia, hányinger, böfögés, puffadás, hasi fájdalom régió, sápadt íny és az étvágytalanság.... Otthon ne kezelje találgatásra.
A féreghajtás átmeneti - max 1-2 napig tartó - hasmenést okozhat ugyan, de ennél hosszabb ideig nem. Ha a hasmenés már 4 napja tart és a cica állapota közben romlik akkor itt már nem a féreghajtó esetleges mellékhatásáról hanem a bél gyulladásáról lehet szó,ezért azt javaslom hogy vigye el egy állatorvoshoz, a kamilla teától itt már biztos gyógyulás nem várható