3916. Erről ismerheted fel a glutén intoleranciát a kutyádnál!
Mik az ételallergia tünetei kutyáknál? Tájékozódj, hogy kedvencedet vajon érinti-e!
Mik az ételallergia tünetei kutyáknál? Tájékozódj, hogy kedvencedet vajon érinti-e!
Idén rendezik meg 3. alkalommal a Proplan Csivava Majálist. A 2012-es rendezvényen új helyszínnel és színes családi és fiatalos programokkal, hírességekkel és versenyekkel várják az érdeklődőket.
Az új-guineai éneklő kutya igazából nem is kutya, nincs háziasítva, hiszen leginkább szabadon él. Sokan a dingók leszármazottainak tartják. Az biztos, hogy nem házi kedvencnek való.
Az Ausztráliában őshonos erszényesek az ország egyes területein egyre nagyobb veszélybe kerülnek a városiasodás, az autóforgalom, a kóbor kutyák és a betegségek miatt.
A gyerekek imádják, felelősségre nevel, de vajon kinek, milyen kisállat a legmegfelelőbb?
Kedves Olvasónk, írtunk már erről, a választ a cikkben találja: http://www.haziallat.hu/kutya/viselkedes/kutya-viselkedes-hempereg-fetreng/1721/
Ez a hirtelen időjárás változás az állatokat is lomhává, lustábbá teszi/teheti- persze ez egyedfüggő is. Azonban ennek pár nap alatt múlnia kell - ha nem múlik vagy esetleg más is jelentekzik - láz (ilyenkor szinte süt a nyuszi füle), hasmenés akkor azonnal orvoshoz kell vinni. Ha nincs ilyen, de továbbra is ilyen a nyuszi akkor is meg lehet nézetni - most adj neki több vitaminban gazdag zöldet.
Kedves Gazdi! Mivel nincs diagnózis (a vizelet savassága nem indokolja a tüneteket!), ezért el kellene vinni a kutyát az állatorvoshoz és ő majd összerakja a komplett vizsgálati sorból a diagnózist. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Nyugodtan be lehet tenni a kölyköket és az anyát a kutyaházba,nem fog az anyakutya bántani ezért és a kölykeit sem fogja otthagyni.A földbe ásott gödröt pedig be kell temetni hogy ne tudjon oda viszzamenni
Lehet méhgyulladás is, úgyhogy keressen fel egy állatorvost. Szükség lenne hasi ultrahangos vizsgálatra, amennyiben ez rendben, vérlaborra... Ami a második kérdést illeti, ha jól tudom nem lehet korlátlan számban állatot tartani. Ezügyben, ha problémái adódnak vegye fel a kapcsolatot az illetékes önkormányzattal és/vagy egy jogásszal.