3921. Legviccesebb pillanatok a macskák életéből - Videóval
A macskákat mindennek lehet nevezni, de nem unalmasnak. A gazdiknak és kameráiknak hála ráadásul a legviccesebb macskapillanatokat is megtekinthetjük.
A macskákat mindennek lehet nevezni, de nem unalmasnak. A gazdiknak és kameráiknak hála ráadásul a legviccesebb macskapillanatokat is megtekinthetjük.
Ahogy az embereknek, úgy az állatoknak is van joga teljes életre- akár fél lábbal is. Luca, a rétisas művégtagot kapott gondozóitól.
Természetvédőknek sikerült rejtett kamerákkal filmre venniük a világ legveszélyeztetettebb gorilláját, a Cross folyó menti gorillát (Gorilla gorilla diehli) Kamerunban.
Magyarország egyik legszínpompásabb madarát választották meg az "Év madara 2013" szavazáson, hogy a következő évben kitüntetett figyelem övezze, és faja társadalmi szinten is bemutatásra kerüljön.
A fokozódó felmelegedés következtében számos emlős élőhelye túl gyorsan helyeződik át ahhoz, hogy az érintett fajok lépést tarthassanak az ütemmel: tíz százalékuk számára ez egyet jelent a pusztulással, egyes területeken akár az emlősök 39 százaléka is odaveszhet egy amerikai tanulmány szerint.
Kedves Olvasónk! mivel minden macska külön egyéniség, így nehéz lenne megmondani, hogy melyik lesz a bújósabb - egyéne válogatja :) de az biztos, hogy a kandúr még ivartalanítva is nagyobb lesz mint a nőstény.
A legnagyobb segítség az lenne a kiscicának ha nem várna a jövő hétig és minél előbb felkeresne egy állatorvost,aki megvizsgálná és szakszerűen ellátná.Innen a távolból ez nem lehetséges
Kedves Gazdi! Valóban az a legegyszerűbb, ha egy kishímet 1-1,5 hónapos vesz a nagyobb mellé. Hím tengerimalacoknál azt szoktuk javasolni, hogy egy nagyobb, legalább 6-7 hónapos és egy kis tengerimalacot érdemes összeszoktatni, így valószínűleg nem alakul ki felnőtt korukra dominancia-vita. A kicsi a nagynak nem vetélytárs, így könnyen elfogadja, illetve az idősebb malac marad a főnök, mikorra elérik mindketten a kifejlett méretet. Az összeszoktatásnál valószínűleg a nagy körbeberregi és rámászik a kicsire néhányszor az első 3 napban - 1 hétben, ez elég intenzívnek tűnhet, de nem fog a kisfiúban kárt okozni. Nagy Nóra tengerimalac tenyésztő
Kedves Hajni! Az esetleg nem jutott eszébe, hogy állatorvoshoz vigye? Ha Ön beteg, nem megy orvoshoz?
Üdvözlöm, elvi szinten mivel védett állat, a legpraktikusabb ott szabadon engedni, ahol találta... illetve a legközelebbi vizes-mocsaras élőhelyen. Üdv-Éva