3921. Legviccesebb pillanatok a macskák életéből - Videóval
A macskákat mindennek lehet nevezni, de nem unalmasnak. A gazdiknak és kameráiknak hála ráadásul a legviccesebb macskapillanatokat is megtekinthetjük.
A macskákat mindennek lehet nevezni, de nem unalmasnak. A gazdiknak és kameráiknak hála ráadásul a legviccesebb macskapillanatokat is megtekinthetjük.
Ahogy az embereknek, úgy az állatoknak is van joga teljes életre- akár fél lábbal is. Luca, a rétisas művégtagot kapott gondozóitól.
Természetvédőknek sikerült rejtett kamerákkal filmre venniük a világ legveszélyeztetettebb gorilláját, a Cross folyó menti gorillát (Gorilla gorilla diehli) Kamerunban.
Magyarország egyik legszínpompásabb madarát választották meg az "Év madara 2013" szavazáson, hogy a következő évben kitüntetett figyelem övezze, és faja társadalmi szinten is bemutatásra kerüljön.
A fokozódó felmelegedés következtében számos emlős élőhelye túl gyorsan helyeződik át ahhoz, hogy az érintett fajok lépést tarthassanak az ütemmel: tíz százalékuk számára ez egyet jelent a pusztulással, egyes területeken akár az emlősök 39 százaléka is odaveszhet egy amerikai tanulmány szerint.
A kép nem éppen ivarmeghatározásra alkalmas minőségű, de egy minimális következtetést enged arra, hogy tojó. Ha már elmúlt egy éves, akkor a szárny fonákoldalán lévő pettysor jelzi, ha tojó, ha pár hónapos, akkor a hím madaraknál is még megtalálható. A lutínó nimfák faroktollazatának alsó fele(fonákoldala) a hímeknél inkább fehér, a tojóknál egységesen sárga, általában keresztcsíkos sárga sávozottsággal.
A porcvédő egyáltalán nem fogja megoldani a térd problémát, erre egészen más megoldás van (műtét). Persze ettől még szedhetne porcvédőt, de minek? Ha mégis ezt akarják, bármelyiket választhatják, az adagolás benne van a felhasználói utasításban
Azért öli meg, hogy újra párzóképes legyen az anya, hamarabb, mintha kiscicákat nevelne, így korábban tud vele párosodni. Miért nem ivartalaníttatják az anyacicát? Könnyebb lenne az élete. Ivartlanítás GY.I.K.>>Nőstény macska ivartalanítása, videó >>
Ebben a korban már nem valószínű, hogy fogamzóképes a cicus, de a biológiában - mint tudjuk - nincsen 100%. :) Az emlőjét viszont meg kellene mutatni egy állatorvos kollégának. Nem kizárt, hogy az egy emlődaganat.
A műanyag padozat nem szerencsés a nyusziknak- ez az amit a leginkább nem szeretnek- tegyetek a ketrecbe is forgácsot rá pedig szénát. A vizelet szivárgást észre vennétek és más betegségnek mellékhatása- de azt írod más probléma nincs. Az alom behelyezése változtatni fog a helyzeten- lehet egy vizeletvizsgálat kéne, nincs e a hólyagnak problémája- esetleg egy kis felfázás. Az antibiotikum kúra azonban nem szerencsés sokszor, mert a nyuszi belei nagyon érzékenyek- minél több vitamint tartalmazó zöldet gyümölcsöt kapjon, és szénát- hogy a belei is helyre jöjjenek- mert akár ezek mellékhatása is lehet ez a jelenség....