3921. Legviccesebb pillanatok a macskák életéből - Videóval
A macskákat mindennek lehet nevezni, de nem unalmasnak. A gazdiknak és kameráiknak hála ráadásul a legviccesebb macskapillanatokat is megtekinthetjük.
A macskákat mindennek lehet nevezni, de nem unalmasnak. A gazdiknak és kameráiknak hála ráadásul a legviccesebb macskapillanatokat is megtekinthetjük.
Ahogy az embereknek, úgy az állatoknak is van joga teljes életre- akár fél lábbal is. Luca, a rétisas művégtagot kapott gondozóitól.
Természetvédőknek sikerült rejtett kamerákkal filmre venniük a világ legveszélyeztetettebb gorilláját, a Cross folyó menti gorillát (Gorilla gorilla diehli) Kamerunban.
Magyarország egyik legszínpompásabb madarát választották meg az "Év madara 2013" szavazáson, hogy a következő évben kitüntetett figyelem övezze, és faja társadalmi szinten is bemutatásra kerüljön.
A fokozódó felmelegedés következtében számos emlős élőhelye túl gyorsan helyeződik át ahhoz, hogy az érintett fajok lépést tarthassanak az ütemmel: tíz százalékuk számára ez egyet jelent a pusztulással, egyes területeken akár az emlősök 39 százaléka is odaveszhet egy amerikai tanulmány szerint.
A zebrapintyeknek minden zöldség-gyümölcs adható. Vagy reszelve, vagy nagyon apróra vágva.
Véleményem szerint a kismadaraknak is jobb lenne, ha párban tartaná őket. Ha van rá mód, akkor szerezzen melléjük egy-egy tojót, vagy az egyik madarat cserélje el egy ellenkező neműre.
A képen látható madár egy igen fiatal példány, véleményem szerint hím. Később a viaszhártya (orr környéke) színéből következtethet a madár nemére (tojóknál barna/barnás, hímeknél kék/kékes színű).
Szerencsésebb a fiúhoz vinni a szukát. Hazai környezetben a hímek általában jobban teljesítenek! :) A kiskutyák gondozásáról jó sok cikk található a Háziállat Magazinban, lásd a kapcsolódó linkeket.
Ha ilyen sok minden fel van neki kínálva, akkor biztos ki tudja válogatni a neki megfelelő ételeket. Szerintem nem kell aggódni!