391. Fotosop állatok - pixeles génmódosítás
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely fotosop állatok képeit tartalmazta. Van benne lófejű madár, madárfejű kutya, kutyafejű mormota. Tudsz Te ilyet csinálni?
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely fotosop állatok képeit tartalmazta. Van benne lófejű madár, madárfejű kutya, kutyafejű mormota. Tudsz Te ilyet csinálni?
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely macskáknak készült kérdőívet tartalmaz. Ha kíváncsi vagy ki van mérlegen, olvass tovább!
Gyuricska Péterné és férje fotóira a Fotójátékban lettünk figyelmesek. Elképesztő állatos-növényes képeik láttán úgy gondoltuk, meg kell kérdeznünk néhány dolgot. A háziállat.hu interjúja.
A háziállat.hu Fotójátékának 10 dobogósa közül sorsoltuk ki a nyertest, aki egy szép madáretetőt és egy csomag eleséget vihet haza. Kíváncsi vagy a nyertes fotóra és az ajándékra?
Az Egyiptomból származó sundevall-futóegér deguméretével, barátságos lelkületével és egyszerű tarthatóságával belopta magát a rágcsálókedvelők szívébe. Ismerkedj meg vele, hátha téged is levesz a lábadról!
Kedves Gazdi! Hányás számtalan okból kialakulhat, lehet fertőző (vírusos, bakteriális, parazitás, gombás) illetve nem fertőző probléma (primer gyomormegbetegedés, bél illetve hasnyálmirigyproblémák, stb.) is a háttérben. A leírt tünetek súlyos próblémára is utalhatnak, sürgősen vigye el kutyáját állatorvoshoz!
Kedves Gazdi! A Ledum ilyen adagolás mellett nem okozhat akaratlan vizeletürítést. Azonban, ha a Ledum ún. gyógyszerképe közel áll a kutyus ún. alkati szerének képéhez, akkor beindíthat - különösen magas potenciában - olyan folyamatokat, mely az állat alkati adottságainál fogva az ő leggyengébb területeit harmonizálja. Ha ez adott esetben a vizelettartás, akkor akár igaz is lehet, hogy van összefüggés a szer beadása, és az akaratlan vizeletürítés között, - de ez biztos, hogy nem ártó hatás, és nem fog megmaradni. Ugyanez vonatkozik a másik kutyusra a Phosphorral kapcsolatban, ami után epilepsziás görcse lett. Biztosat csak akkor tudnék mondani, ha megismerném mindkét kutyus alkati tulajdonságait. Ha további kérdései lennének a kutyusokkal kapcsolatban, kérem, hívjon: 06 (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Frontline spray-vel nyugodtan lefújhatja, Spot On cseppet ráteheti, természetesen vigyázva, hogy a sebet ne érje.
Bár ezt a képletet legalább látni, tapintani kellene, hogy pontosabbat lehessen mondani (a legjobb egy cytológia lenne), de így első pillantásra egy histiocytomának tűnik..., aminek megoldása műtéti...
Kedves Gazdi! Leírása alapján nem igazán tudom még a probléma jellegét sem beazonosítani, így annyit tudok tanácsolni, hogy ha az állat általános állapotában nem történt változás, sürgősségi ellátást nem valószínű, hogy igényel a dolog. Hazatérve mihamarabb javasolt az állatorvosi kontroll. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor Mályi Állatorvosi Rendelő