391. Fotosop állatok - pixeles génmódosítás
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely fotosop állatok képeit tartalmazta. Van benne lófejű madár, madárfejű kutya, kutyafejű mormota. Tudsz Te ilyet csinálni?
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely fotosop állatok képeit tartalmazta. Van benne lófejű madár, madárfejű kutya, kutyafejű mormota. Tudsz Te ilyet csinálni?
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely macskáknak készült kérdőívet tartalmaz. Ha kíváncsi vagy ki van mérlegen, olvass tovább!
Gyuricska Péterné és férje fotóira a Fotójátékban lettünk figyelmesek. Elképesztő állatos-növényes képeik láttán úgy gondoltuk, meg kell kérdeznünk néhány dolgot. A háziállat.hu interjúja.
A háziállat.hu Fotójátékának 10 dobogósa közül sorsoltuk ki a nyertest, aki egy szép madáretetőt és egy csomag eleséget vihet haza. Kíváncsi vagy a nyertes fotóra és az ajándékra?
Az Egyiptomból származó sundevall-futóegér deguméretével, barátságos lelkületével és egyszerű tarthatóságával belopta magát a rágcsálókedvelők szívébe. Ismerkedj meg vele, hátha téged is levesz a lábadról!
A leírásból sok minden kiderül, de vannak azért még tisztázatlan kérdések. 2 éves macskánál sok minden szóba jöhet már a háttérben. A legnagyobb baj szerintem jelenleg az, hogy még mindig nincs pontos diagnózis, és valójában nem tudni, hogy mi is a baja a cicájának. A megoldás csak az lehet, hogy el kell vinni egy olyan rendelőbe, ahol teljesen ki tudják vizsgálni (vérvétel laborra, vizelet vizsgálat, hasi ultrahang, stb...) Eközben persze közben folyamatosan kezelni is kell mindaddig tünetileg, amíg nem lesz oktani diagnózis. Azt, hogy meg fog-e gyógyulni, nem lehet megmondani.
A rózsaszín zákocska a hüvely nyálkahártyájának kitüremkedése lehet. Meg kellene mutatni állatorvosnak!
Kutyája és a hely kialakítása válogatja, … nincs egyetlen, minden helyzetre érvényes szabály. Mind a kettőnek vannak előnyei is és hátrányai is. - Ha az ágy mellett van, - kényelmesebben kezelhető az éjszaka folyamán, ha szükséges. - Ha nincs az ágy mellett, - nagyobb az esély arra, hogy hatékonyabban szokja meg a végleges helyet.
Szerintem nem depressziós a cicus. Többféle betegségnek is lehet tünete, amit Ön említett, általában a láztól szoktak szédelegni... Mindenképpen mutassa meg állatorvosnak!
Kedves Adrienn! Azt, hogy esetleg mi történt vele, csak ő tudná megmondani... Én traumás (ütés, húzdás, zúzódás) eredetűnek gondolom a problémát. Embereknek adható fájdalomcsillapítót ne adjon neki, viszont ha nem javulna vagy rosszabbodna állapota, feltétlen vigye állatorvoshoz!