391. Fotosop állatok - pixeles génmódosítás
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely fotosop állatok képeit tartalmazta. Van benne lófejű madár, madárfejű kutya, kutyafejű mormota. Tudsz Te ilyet csinálni?
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely fotosop állatok képeit tartalmazta. Van benne lófejű madár, madárfejű kutya, kutyafejű mormota. Tudsz Te ilyet csinálni?
A háziállat.hu elfogott egy levelet, amely macskáknak készült kérdőívet tartalmaz. Ha kíváncsi vagy ki van mérlegen, olvass tovább!
Gyuricska Péterné és férje fotóira a Fotójátékban lettünk figyelmesek. Elképesztő állatos-növényes képeik láttán úgy gondoltuk, meg kell kérdeznünk néhány dolgot. A háziállat.hu interjúja.
A háziállat.hu Fotójátékának 10 dobogósa közül sorsoltuk ki a nyertest, aki egy szép madáretetőt és egy csomag eleséget vihet haza. Kíváncsi vagy a nyertes fotóra és az ajándékra?
Az Egyiptomból származó sundevall-futóegér deguméretével, barátságos lelkületével és egyszerű tarthatóságával belopta magát a rágcsálókedvelők szívébe. Ismerkedj meg vele, hátha téged is levesz a lábadról!
Leopárd gekkónál még nem hallottam ilyesmiről. A tojások keltetési hőmérséklete befolyásolhatja a nemet, de csak a kifejlődés alatt. Utólagos nemváltás egyes halfajoknál előfordulhat, de gekkóknál szerintem nincs ilyen.
A bolhairtó cseppek általában 4 hétig hatnak mind. A teljes bolhamentességhez többször kell alkalmazni minden készítményt, havi gyakorisággal. Azonnali gyors hatást lehet elérni , ha sprayt használnak. Többféle van forgalomban az állatorvosoknál és állatpatikákban. FONTOS, HOGY MACSKÁRA IS HASZNÁLHATÓ LEGYEN!! ( némelyik készítményt tilos macskára tenni, mert mérgezőek rá, el kell olvasni az utasításokat) A bepanthen használható.
Vizsgálat nélkül erre nem tudok válaszolni. Minden esetre az évi többszöri fialás állatvédelmi szempontból sem ajánlatos. Javaslom a cicák ivartalanítását.
Kedves Gazdi! Bármelyik eset is áll fenn, csak arra tudjuk biztatni, hogy minél hamarabb vigye el az állatorvosához!
Nehéz így megmondani. Ha külsérelmi nyom nincs rajta, ha nem puha a páncélja és tiszta a szeme akkor lehet hogy csak félénk. Pár napig még nem kell aggódni mert a hüllők jól bírják a koplalást. Ha nem kezd el enni nézesse meg állatorvossal.