3946. Aligátorteknőst találtak a magyar patakban
Aligátorteknőst fogtak ki a Pest megyei Püspökhatvanban, a Galga-patakból. A falusiak attól tartanak, hogy több példány is élhet a sekély vízben, ezért a gyerekeket nem engedik a patakhoz.
Aligátorteknőst fogtak ki a Pest megyei Püspökhatvanban, a Galga-patakból. A falusiak attól tartanak, hogy több példány is élhet a sekély vízben, ezért a gyerekeket nem engedik a patakhoz.
Odacsuktuk a macska farkát? Befogadtunk egy sebesült cicát vagy egy autóval volt kisebb ütközése kedvencünknek, de nem tudjuk orvoshoz vinni? A macska sérüléseit otthon is kezelhetjük, íme az Amerikában bevált módszer!
A kutyatámadás nem fajtaspecifikus, bármelyik kutya képes lehet támadni, ha rosszul szocializált. A támadás szinte mindig félelemből fakad. Mit tetehtünk, ha ránk támad egy kutya?
Az Afrikában élő állatokat el-el lehet kapni, amint kótyagosan térnek "haza". De mit isznak, és ki ad nekik alkoholt?
Egy állat mindig aranyos, abban a pillanatban azonban, ahogy elveszíti a kontrollt teste fölött, mert éppen álomba szenderül, nem nagyon találunk édesebb képet.
Valószínű hogy eséllyel szaporodnának, vegyen csak nőstényeket. Leopárdgekkó, az ideális terráriumi állat A leopárdgekkó terráriuma A leopárdgekkó etetése
Ez egy felületes bőrgyulladásnak látszik. A cica áll és száj környékén speciális mirigyek és faggyúmirigyek is vannak. Lehet ezek fokozott faggyútermelése, de bacteriális fertőzés (acne) is. Állatpatikában vegyen neki Clorexiderm spot gélt és azzal tisztogassa át naponta az érintett területet. Ha egy héten belül nincs javulás, meg kell mutatni állatorvosnak. Hasonló eset: Macska száján daganat
Próbálja pár centis langyos vízben fürdetni, az gyakran segít az ilyen gondokon Hogyan gondoskodjunk egy szakállas agámáról? Hogyan etessük és itassuk a szakállas agámát (Pogona minor)?
A leírásból számomra nem derül ki hogy csak akkor passzív-e a kutya amikor a párja otthon van vagy általában?Ha főleg a párjától fél akkor meg kell próbálni összebarátkoztatni őket.Adjon enni ő a kutyának,vigye el sétálni,adjon neki jutalomfalatot ha megérdemli. Persze a változás nem azonnal fog bekövetkezni de két dolog segíthet:a következetesség és a kitartás. Hogyan bánjunk a félős kutyával? Félős kutya, rettegő macska - pánikbeteg állatok
Ez egy elég speciális és nem is gyakori probléma. Én még soha nem találkoztam hasonló esettel, így nem is tudok ehhez érdemben hozzászólni. Azt javaslom, hogy olyan állatorvost keressen meg a kutyával, aki már találkozott hasonlóval és vannak erről saját tapasztalatai is.