3971. Ebpszichológiai tanfolyam postásoknak
Sikeresnek tűnik az ebpszichológai postástanfolyam: a kurzust elvégző postások körében 80 százalékkal csökkent a kutyaharapások száma.
Sikeresnek tűnik az ebpszichológai postástanfolyam: a kurzust elvégző postások körében 80 százalékkal csökkent a kutyaharapások száma.
Bár a legtöbben úgy gondolják, hogy a kutyák és a macskák a legádázabb ellenfelek, valójában igenis lehetséges kutya-macska barátság. Még akkor is, ha néha ez vicces boxjelentekben nyilvánul meg.
Ötezer kacsát terelt egy forgalmas úton Kínában egy paraszt, és bár nem a csúcsforgalom óráiban tette, jókora káoszt okozott.
A cápauszony nagy divat Kínában, a tervek szerint azonban három éven belül le fog kerülni a bankettek étlapjáról - legalábbis azokéról, melyeken állami és kormányzati vezetők is részt vesznek.
Huszárruhás magyarokat vettek őrizetbe Svédországban - állatkínzás ürügyén július elején. A lovasokat "Északi portya" nevű útjuk teljesítése közben jelentették fel az állatvédők - mondván rosszul bánnak lovaikkal.
Sajnos vizsgálat nélkül nem állapítható meg, mi lehet a baja a macskának. Alapos klinikai vizsgálaton kívül én még egy vér labor vizsgálatot is csináltatnék. A szőr fénytelensége és fogyás rengeteg betegség egyik tünete lehet.
Kedves gazdi! Az alábbi cikkben ezzel a problémával fogllakozunk: http://www.haziallat.hu/macska/gondozas/macska-szorlabda-emesztes/1685/ Nem ártana azért egy állatorvosnak megmutatni, hogy biztos legyen benne, hogy csak a szőrlabda kiköpése a gond.. amelyen egyébként a fenti cikkben leírtak mindig segíteni szoktak.
Kedves Gazdi! A tartós hasmenés, bágyadtság valószínűleg nem írható egy egyszerű gyomorrontás számlájára, és akár súlyos betegségek is szóba jöhetnek (pl: bélelzáródás, hasnyálmirigy gyulladás, veseelégtelenség, stb). Mindenképp vigyék állatorvoshoz!!
Kedves Gazdi! Meg kellene nézetni egy állatorvossal, lehet hogy idegen test tokosodott be vagy gyulladás, látatlanban ennél többet nem lehet mondani. A krém biztosan nem fogja meggyógyítani..
Egyáltalán nem biztos a kenel köhögés, idősebb kutyáknáll, tacskóknál meg még gyakrabban okozhatja a köhögés t a szív is. Ki kellene vizsgálni Kedvencét, hogy szív (billentyű/izom) vagy tüdőeredetű (tumor/gyulladás/légcső-collapsus) problémával állunk szemben. Azaz: szükség van egy EKG-ra, szívultrahangra és egy tüdő(légcső)röntgenre. Szerintem nézesse meg egy olyan kollegával, akinek mindhárom vizsgálatra megvan a lehetősége, és már látott ilyen esetet...